Modernizacja holu głównego bryły A Urzędu Gminy Dywity
Gmina Dywity
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00139953
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00139953/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-17 08:59
- Lokalizacja
- Dywity, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1b23c903-add6-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 7393851950
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00139953 z dnia 2023-03-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja holu głównego bryły A Urzędu Gminy Dywity
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dywity
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510742971
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Olsztyńska, 32
1.5.2.) Miejscowość: Dywity
1.5.3.) Kod pocztowy: 11-001
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@ugdywity.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bip.ugdywity.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gmina_dywity1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja holu głównego bryły A Urzędu Gminy Dywity2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1b23c903-add6-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00139953
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00046649/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Modernizacja holu głównego bryły A Urzędu Gminy Dywity
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00098524
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na modernizacji holu głównego bryły A Urzędu Gminy Dywity przy ul. Olsztyńskiej 32, w skład której wchodzi:
a) wykonanie schodów głównych
b) wykonanie i montaż balustrady na schodach głównych
c) wykonanie posadzek na parterze, piętrze, holu i korytarzach
2. Szczegółowy zakres objęty niniejszym postępowaniem został określony w załączonym do SWZ opisie przedmiotu zamówienia, koncepcji oraz specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych.
3. Opis przedmiotu zamówienia stanowią:
1) opis przedmiotu zamówienia – Załącznik nr 10 do SWZ,
2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowalnych – Załącznik nr 9 do SWZ,
3) koncepcja- skany – Załącznik nr 11 do SWZ.
Przedmiot umowy w zakresie przysługującego Zamawiającemu prawa opcji może obejmować roboty budowlane związane z remontem bryły B Urzędu Gminy Dywity, polegające na:
a) wykonaniu tynków na klatce schodowej na parterze i I piętrze,
b) szpachlowaniu i malowaniu ścian na parterze i I piętrze,
c) wykonanie posadzek na parterze i I piętrze z płytek gresowych imitujących drewno o klasie ścieralności IV. Gatunek I,
d) wykonaniu instalacji elektrycznej w pomieszczeniach na parterze i I piętrze
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian
45432110-8 - Kładzenie podłóg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 250000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 250000,000 PLN
| 2023-03-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |