Bieżące letnie utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych na terenie Gminy Kawęczyn
GMINA KAWĘCZYN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00053274
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00053274/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-21 15:05
- Lokalizacja
- Kawęczyn, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fc8e5670-ff00-45a4-8707-d24437d47480
- Identyfikator
- 6681875486
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00053274 z dnia 2025-01-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Bieżące letnie utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych na terenie Gminy Kawęczyn
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA KAWĘCZYN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019480
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Kawęczyn 48
1.5.2.) Miejscowość: Kawęczyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-704
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 632885934
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugkaweczyn@kaweczyn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kaweczyn.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fc8e5670-ff00-45a4-8707-d24437d474801.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Bieżące letnie utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych na terenie Gminy Kawęczyn2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fc8e5670-ff00-45a4-8707-d24437d47480
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00053274
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00017466/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Bieżące letnie utrzymanie dróg gminnych i wewnętrznych na terenie Gminy Kawęczyn
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00027145
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ROŚ.271.2.2025
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia:
I. Ciąg dróg gminnych i wewnętrznych na terenie gminy Kawęczyn
1.Profilowanie, równanie nawierzchni dróg (żwirowych i gruntowych):
a) równanie dróg gruntowych i żwirowych poprzez profilowanie jezdni gruntowych,
b) wyrównywanie zadoleń w jezdni gruntowej,
c) ścinanie poboczy.
Przy użyciu równiarki lub koparko – ładowarki (caterpillar)
2. Remont bieżący dróg ( żwirowych i gruntowych):
a) uzupełnianie ubytków w nawierzchni żwirowej i gruntowej,
b) zakup i rozścielanie kruszywa naturalnego (pospółki żwirowej) frakcji 0 – 63 mm,
c) sukcesywna dostawa samochodem samowyładowczym we wskazane miejsce przez Zamawiającego.
II. Ciąg obustronnych poboczy dróg gminnych i wewnętrznych na długości ok. 30 km.
Koszenie poboczy: mechaniczne koszenie poboczy wzdłuż dróg, z użyciem sprzętu mechanicznego z wysięgnikiem umożliwiającym wykaszanie drugiej burty rowu.
Koszenie odbywa się, ze wskazaniem zakresu koszenia tj. wyszczególnienie dróg przez Zamawiającego.
III. Wywóz oraz przewożenie ziemi, gałęzi, gruzów (materiałów powstałych podczas prac w pasie drogowym) samochodem ciężarowym.
Materiał zabrany przez Wykonawcę w swoim sposobie zagospodarowania lub przewiezienie w miejsce wskazane przez Zamawiającego – we wcześniejszym ustaleniu pomiędzy stronami.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
34144400-2 - Pojazdy utrzymania dróg
14210000-6 - Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta została nie podpisana, została odrzucona.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2025-01-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |