Usuwanie odpadów i likwidacji dzikich wysypisk w obrębie pasa drogowego dróg powiatowych Powiatu Krakowskiego w 2023 roku z podziałem na zadania.
ZARZĄD DRÓG POWIATU KRAKOWSKIEGO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00140737
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-03-17 12:24
- Lokalizacja
- Batowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6772084980
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczneUsługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązaneUsługi sprzątania i zamiatania ulic
Wykonawcy
4 przyznane
ECOVERDE SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL
52 096 PLNECOVERDE SPÓŁKA AKCYJNAWrocław, PL
52 096 PLNTOMASZ GAUDYNAlwernia, PL
56 550 PLNFIRMA IMPORTOWO-HANDLOWO-USŁUGOWA "POL-KRAK-NOMAD" S.C. ZBIGNIEW SUWAJ MAŁGORZATA HOROŚKO-SUWAJKraków, PL
79 143 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.