Wymiana nawierzchni boisk w Liceum Ogólnokształcącym nr XLI przy ul. Kiwerskiej 3 w Warszawie

Miasto Stołeczne Warszawa - Dzielnica Bielany

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00141183
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00141183/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-03-17 14:14
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-37f06310-b2bc-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
Identyfikator
01525964000041
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowychSprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzuNaprawa boisk sportowychRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneMontaż i wznoszenie gotowych konstrukcjiRoboty budowlane

Wykonawcy

1 przyznane

ANETA ZYCHWarszawa, PL · lot 0
491 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00141183 z dnia 2023-03-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana nawierzchni boisk w Liceum Ogólnokształcącym nr XLI przy ul. Kiwerskiej 3 w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa - Dzielnica Bielany

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000041

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: S. Żeromskiego 29

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-882

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 224434817

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bielany.zamowienia@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.um.warszawa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana nawierzchni boisk w Liceum Ogólnokształcącym nr XLI przy ul. Kiwerskiej 3 w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-37f06310-b2bc-11ed-b8d9-2a18c1f2976f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00141183

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00021954/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.19 Wymiana nawierzchni boisk w Liceum Ogólnokształcącym nr XLI przy ul. Kiwerskiej 3

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00109644

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art.214 ust.1 pkt 7) ustawy Prawo zamówień publicznych
a)Zamówienie zostanie udzielone, w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego tj. 10.11.2022 r., dotychczasowemu wykonawcy zamówienia podstawowego, tj. Pani Anecie Zych prowadzącej działalność gospodarczą pod nazwą FRU-MAL Aneta Zych z głównym miejscem prowadzenia działalności w Warszawie (04-039) przy ul. Opinogórskiej 4 lok. 81.
b) Możliwość udzielenia zamówienia została przewidziana w Sekcji IV pkt 4.2.13) oraz 4.2.14) Ogłoszenia o zamówieniu (Ogłoszenie nr 2022/BZP 00370863/01 z dnia 2022-09-29) i w pkt 10 SWZ dla zamówienia podstawowego gdzie Zamawiający przewidział możliwość udzielenia zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy Pzp, określając zakres zamówienia oraz warunki na jakich zostanie udzielane;
Z UWAGI NA OGRANICZENIA ZNAKÓW CD W INFORMACJACH DODATKOWYCH

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-00c3c35f-3fc5-11ed-9171-f6b7c7d59353

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: UD-III-WZP.271.4.2023.AGO

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie polega na wykonaniu w ramach zadania pn. : „Wymiana nawierzchni boisk w Liceum Ogólnokształcącym nr XLI przy ul. Kiwerskiej 3 w Warszawie” kompletnych robót budowlano – montażowych w zakresie:
• prac rozbiórkowych i demontaży dotyczących wymiany nawierzchni boiska wielofunkcyjnego oraz bieżni,
• podbudowy pod boisko wielofunkcyjne oraz bieżnię wraz z wykonaniem remontu istniejącego odwodnienia liniowego,
• montażu nawierzchni z trawy syntetycznej wraz zasypem na boisku wielofunkcyjnym wraz z utworzeniem linii,
• wykonania nawierzchni poliuretanowej bieżni wraz z malowaniem linii,
• montażu wyposażenia sportowego boiska wielofunkcyjnego ( bramki 2 szt. oraz słupy do siatkówki, tenisa wraz z siatkami kpl.),
• opracowanie i przekazanie Zamawiającemu kompletnej dokumentacji powykonawczej;
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa:
a) projekt zagospodarowania terenu - stanowiący Załącznik nr 5a do Zaproszenia;
b) projekt architektoniczno-budowlany – stanowiący załącznik nr 5b do Zaproszenia
c) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych - stanowiąca Załącznik nr 6 do zaproszenia;
d) projektowane postanowienia umowy - stanowiące Załącznik nr 1 do zaproszenia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

37410000-5 - Sprzęt sportowy do uprawiania sportów na wolnym powietrzu

45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji

45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 491000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 491000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 491000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIEBIORSTWO REMONTOWO-USŁUGOWE FRU-MAL ANETA ZYCH

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5711472090

7.3.3) Ulica: ul. Opinogórska 4 lok. 81

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 04-039

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-03-10

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 491000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2023-07-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Uzasadnienie faktyczne wyboru trybu CD:
c) Zamówienie polega na pracach rozbiórkowych i demontażu nawierzchni boiska wielofunkcyjnego oraz bieżni, wykonaniu podbudowy pod boisko wielofunkcyjne oraz bieżnię, wykonaniu remontu istniejącego odwodnienia, montażu nawierzchni z
trawy syntetycznej wraz z zasypem na boisku wielofunkcyjnym oraz utworzeniem linii, wykonaniu nawierzchni
poliuretanowej bieżni wraz z malowaniem linii, montażu wyposażenia sportowego boiska wielofunkcyjnego, opracowaniu i
przekazaniu dokumentacji powykonawczej, a zatem polega na powtórzeniu podobnych robót budowlanych zdefiniowanych
w zamówieniu podstawowym i jest zgodne z jego przedmiotem;
d) Wartość szacunkowa udzielanego zamówienia wynosi 400 100,07 złotych netto. Wartość zamówienia nie przekracza
wartości, która została przewidziana przy udzielaniu zamówienia podstawowego. Całkowita wartość zamówienia została
uwzględniona przy obliczaniu wartości zamówienia podstawowego.
2023-03-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane