Dostawę zarządzanych szyfrowanych pamięci przenośnych wraz z licencjami do zarządzania na potrzeby Sądu Apelacyjnego w Warszawie

Sąd Apelacyjny w Warszawie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00053421
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00053421/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-21 15:46
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ffe23801-0b2e-44ec-98f0-bee2b281d457
Identyfikator
5261049717
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pamięć flash

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00053421 z dnia 2025-01-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawę zarządzanych szyfrowanych pamięci przenośnych wraz z licencjami do zarządzania na potrzeby Sądu Apelacyjnego w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Apelacyjny w Warszawie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 006472869

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: pl. Krasińskich 2/4/6

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-207

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@waw.sa.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.waw.sa.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ffe23801-0b2e-44ec-98f0-bee2b281d457

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawę zarządzanych szyfrowanych pamięci przenośnych wraz z licencjami do zarządzania na potrzeby Sądu Apelacyjnego w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ffe23801-0b2e-44ec-98f0-bee2b281d457

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00053421

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00245435/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.7 Dostawa szyfrowanych pamięci USB na potrzeby Sądu Apelacyjnego w Warszawie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.261.1.19.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa 1000 sztuk zarządzanych szyfrowanych pamięci przenośnych wraz z licencjami do zarządzania na potrzeby Sądu Apelacyjnego w Warszawie.
2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera formularz produktowy, stanowiący Załącznik Nr 1 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 30234600-4 - Pamięć flash

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie podstawowym bez negocjacji nr ZP.261.1.19.2024 na dostawę zarządzanych szyfrowanych pamięci przenośnych wraz z licencjami do zarządzania na potrzeby Sądu Apelacyjnego w Warszawie, na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320) unieważnił postępowanie, gdyż oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia. W przedmiotowym postępowaniu zostały złożone dwie oferty. Oferta Wykonawcy, który złożył ofertę z najniższą ceną - EMS Partner Sp. z o.o. została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 1 oraz 6 ustawy, natomiast cena oferty Wykonawcy Tronus Polska Sp. z o.o. opiewająca na kwotę 1.021.207,50 zł znacznie przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia tj. 680.333,54 zł brutto. W związku z powyższym Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie.
2025-01-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy