PRZEBUDOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W TRZEBIELINIE I W SUCHORZU
GMINA TRZEBIELINO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00141678
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00141678/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-20 08:36
- Lokalizacja
- Trzebielino, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-14d5f45f-9705-11ed-b4ea-f64d350121d2
- Identyfikator
- 8421663535
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00141678 z dnia 2023-03-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
PRZEBUDOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W TRZEBIELINIE I W SUCHORZU
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TRZEBIELINO
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770979565
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wiejska 15
1.5.2.) Miejscowość: Trzebielino
1.5.3.) Kod pocztowy: 77-235
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@trzebielino.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.trzebielino.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/trzebielino1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
PRZEBUDOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W TRZEBIELINIE I W SUCHORZU2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-14d5f45f-9705-11ed-b4ea-f64d350121d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00141678
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00002384/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.12 PRZEBUDOWA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W TRZEBIELINIE I W SUCHORZU
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PNOŚ.271.3.2023.2
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja inwestycji pn. Przebudowa szkół podstawowych w Trzebielinie i w Suchorzu.
Projekt zakłada zmianę sposobu użytkowania części budynków szkolnych na punkty przedszkolne poprzez dostosowanie pomieszczeń do prowadzenia zajęć dla dzieci w wieku 3-7 lat. W ramach inwestycji również planuje się dostosowanie szkół do aktualnych wymagań przeciwpożarowych poprzez m.in. przebudowę wyjść ewakuacyjnych oraz budowę zbiorników przeciwpożarowych wraz z niezbędnym wyposażeniem. Dodatkowo planuje się modernizację istniejącego systemu ogrzewania budynków. Realizacja inwestycji umożliwi poprawę warunków nauki dla uczniów zamieszkujących obszary, na których funkcjonowały państwowe przedsiębiorstwa gospodarki rolnej. Otrzymane dofinansowanie pobudzi aktywność inwestycyjną Gminy Trzebielino, umożliwi rozwój lokalnej przedsiębiorczości i stworzy nowe miejsca pracy. Wprowadzone zasady finansowania zaangażują w realizację inwestycji sektor finansowy. Inwestycja poprawi warunki życia obywateli i umożliwi zrównoważony rozwój całego regionu.
Wykonawca w pierwszej kolejności zrealizuje prace w Szkole Podstawowej w Trzebielinie z zastrzeżeniem, że prace w budynku nr 2 szkoły podstawowej w Trzebielinie wykonane zostaną w okresie wakacji szkolnych.
Szczegółowy zakres robót budowlanych przedstawia dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 9 do SWZ.
Dodatkowo przedmiot zamówienia obejmuję wykonanie chodnika o powierzchni 208,55 m2 wraz z obrzeżem betonowym o wymiarach 30/8 o łącznej długości 145,9 m., w technologii tożsamej dla powierzchni utwardzonych wskazanych w dokumentacji projektowej.
Przy sporządzaniu oferty należy uwzględnić, wynajmu miejsca składowania materiałów budowlanych oraz koszty naprawy uszkodzonych w trakcie realizacji istniejącej infrastruktury technicznej itp.
Przed rozpoczęciem realizacji inwestycji, wykonawca zobowiązany jest do umieszczenia tablicy informacyjnej zgodnej z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 7 maja 2021r. (poz. 953) wg wzoru stanowiącego załącznik nr 10 do SWZ.
Lokalizacja:
1) Działki nr 37, 7/6 obręb ewidencyjny Suchorze, gmina Trzebielino
2) Działki nr 178/3, 180/4 obręb ewidencyjny Trzebielino, gmina Trzebielino
Wykonawca składając ofertę zobowiązuje się wykonać zamówienie zgodnie z dokumentacją projektową i STWiORB. Wszystkie dokumenty opisujące przedmiot zamówienia należy traktować jako wzajemnie uzupełniające się i wyjaśniające w tym znaczeniu, że w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek wieloznaczności lub niejednoznaczności wykonawca nie może ograniczyć ani zakresu swojego zobowiązania, ani zakresu należytej staranności przy wykonywaniu swoich zobowiązań wynikających z umowy w sprawie zamówienia publicznego.
Załączone przedmiary są materiałem pomocniczym
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45262520-2 - Roboty murowe
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45410000-4 - Tynkowanie
45431100-8 - Kładzenie terakoty
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45321000-3 - Izolacja cieplna
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45262300-4 - Betonowanie
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3394500,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5698937,38 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3394500,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Kompleksowej Obsługi Inwestycji "Ankra-Bis" Małgorzata Trojańska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8421360384
7.3.3) Ulica: ŚW. WOJCIECH
7.3.4) Miejscowość: RZEPNICA
7.3.5) Kod pocztowy: 77-100
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-03-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3394500,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-03-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |