Rozbudowa sieci teleinformatycznej w Urzędzie Gminy Marklowice

GMINA MARKLOWICE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00141884
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00141884/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-03-20 09:56
Lokalizacja
Marklowice, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5686d937-b1b8-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
Identyfikator
6471770338
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie infrastruktury okablowania

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00141884 z dnia 2023-03-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa sieci teleinformatycznej w Urzędzie Gminy Marklowice

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MARKLOWICE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258701

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Wyzwolenia 71

1.5.2.) Miejscowość: Marklowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-321

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki

1.5.7.) Numer telefonu: 324592845

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ezamowienia@marklowice.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.marklowice.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5686d937-b1b8-11ed-b8d9-2a18c1f2976f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rozbudowa sieci teleinformatycznej w Urzędzie Gminy Marklowice

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5686d937-b1b8-11ed-b8d9-2a18c1f2976f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00141884

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00043147/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Rozbudowa sieci teleinformatycznej w Urzędzie Gminy Marklowice

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Oś. V. Rozwój cyofrowy JST oraz wzmocnienie cyfrowej odporności na zagrożenia - REACT-EU Działanie 5.1 Rozwój cyfrowy JST oraz wzmocnieie cyfrowej odporności na zagrożenia Program Operacyjny Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 Konkurs Grantowy Cyfrowa Gmina

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00105181

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ITR-ZP-004/23

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa sieci teleinformatycznej w Urzędzie Gminy Marklowice.
Rozbudowa sieci obejmuje:
1. Dostawa materiałów oraz montaż stelaża na okablowanie wykonanego z metalowych rynien do tego przeznaczonych, zgodnie z załączonymi schematami. Stelaż zamontowany zostanie do stropu, nad sufitem podwieszanym (sufit w całości wykonany jest w technologii sufitu podwieszanego kasetonowego).
Rozmiar rynien kablowych:
Minimalna szerokość 120mm gdzie ilość kabli jest większa bądź równa 20, minimalna wysokość 30mm.
Minimalna szerokość 80mm gdzie ilość kabli jest mniejsza od 20, minimalna wysokość 30mm.
2. Dostawa oraz montaż okablowania na wykonanym stelażu według załączonych schematów. Do realizacji okablowania przewidziano zastosowanie kabla skrętkowego U/UTP kat 6. Żyła miedziana 23 AWG w izolacji. Celem zapewnienia wysokiej wydajności należy zastosować okablowanie spełniające wymagania rzeczywistej klasy E (kategoria 6), przy zachowaniu aktualnych standardów okablowania strukturalnego ISO/IEC 11801. Zapewni to odpowiedni zapas parametrów transmisyjnych dla transmisji danych Ethernet na transmisję danych Ethernet 1Gbit/s.
3. Dostawa oraz montaż gniazdek natynkowych RJ45 podwójnych kat. 6 wraz z połączeniem do okablowania oraz wykonaniem opisu według załączonych schematów. Gniazdka powinny być estetyczne w kolorze białym. Listwy natynkowe pomiędzy gniazdami a sufitem wykonane z PCV, otwierane, w kolorze białym.
4. Dostawa oraz montaż szyn dystrybucyjnych (Patch Panel) 1U, 24 gniazda, kat. 6 wraz z połączeniem do położonego okablowania oraz wykonanie opisów do połączonych gniazd. Panele będą zamontowane już w istniejących szafach teleinformatycznych 19’’.
5. Dostawa oraz montaż 9 szt. punktów dostępowych, które będą działać w technologii MESH według załączonych schematów(oznaczenie na schemacie AP-NR), zasilanie według standardu PoE (konfiguracja po stronie zamawiającego). Minimalne wymagania urządzeń opisane poniżej.
6. Montaż dwóch sztuk przełącznika (Switch) 24 porty (12 x 1Gb + minimum 12 x 1Gb Poe), (konfiguracja oraz połączenie pomiędzy switchem a szynami dystrybucyjnymi po stronie zamawiającego).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie przedmiotowego zamówienia kwotę 42.000,00 zł. . Cena oferty z najniższą ceną wyniosła 49.529,97 zł.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

2023-03-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane