Najem długoterminowy samochodów elektrycznych.

Gmina Piekary Śląskie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00141924
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-03-20 10:10
Lokalizacja
Piekary Śląskie, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
4980262299
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Pojazdy elektryczne

Wykonawcy

2 przyznane

EXPRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKraków, PL
185 976 PLN
EXPRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKraków, PL
185 976 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.