Poprawa dostępności komunikacyjnej i bezpieczeństwa mieszkańców na osiedlach mieszkaniowych

Miasto Maków Mazowiecki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00142208
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00142208/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-03-20 11:33
Lokalizacja
Maków Mazowiecki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-75370d87-b9b3-11ed-9236-36fed59ea7dd
Identyfikator
7571420377
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00142208 z dnia 2023-03-20

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa dostępności komunikacyjnej i bezpieczeństwa mieszkańców na osiedlach mieszkaniowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Maków Mazowiecki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668309

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Moniuszki 6

1.5.2.) Miejscowość: Maków Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-200

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: 29-71-71-002

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@makowmazowiecki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.makowmazowiecki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/makowmazowiecki

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Poprawa dostępności komunikacyjnej i bezpieczeństwa mieszkańców na osiedlach mieszkaniowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-75370d87-b9b3-11ed-9236-36fed59ea7dd

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00142208

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-20

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00060507/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Poprawa dostępności komunikacyjnej i bezpieczeństwa mieszkańców na osiedlach mieszkaniowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00120437

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 5/23

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie prac budowlanych w zakresie: modernizacji ulic: Mickiewicza, Moniuszki, Zielony Rynek, Spółdzielcza, Sportowa, Konstytucji 3 Maja oraz przebudowy ulic: Liliowa, Rumiankowa, Witosa, Iwaszkiewicza wraz z budową kanalizacji sanitarnej, Perłowa, Diamentowa i Gen. Pułaskiego wraz z budową oświetlenia ulicznego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45231400-9 - Roboty budowlane w zakresie budowy linii energetycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Do upływu terminu składania ofert tj. do dnia 20.03.2023 r. do godziny 10.00 nie wpłynęła żadna oferta.
2023-03-20 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane