Zajęcia integracji sensorycznej. Świadczenie usług związanych z organizacją i prowadzeniem zajęć z dzieckiem w ramach programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „ Za życiem”.
PORADNIA PSYCHOLOGICZNO- PEDAGOGICZNA NR 3
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00142783
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-03-20 13:31
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9580045075
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi opieki dziennej nad dziećmi i młodzieżą niepełnosprawnąUsługi opieki społecznej dla dzieci i młodzieżyUsługi konsultacyjne dotyczące zapewniania równych szans
Wykonawcy
5 przyznanych
Help-ik Beata MajewskaGdynia, PL
57 828 PLNAnisto Centrum Wspierania i Rozwoju Dziecka diagnoza i terapia Marzena SobolewskaGdynia, PL
65 880 PLNJULIA PIOTROWSKAGdynia, PL
65 880 PLNOptimic Agnieszka PajórekGdynia, PL
65 880 PLNRozwijanie przez wspieranie Emilia UrbańskaGdynia, PL
65 880 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.