Przebudowa drogi gminnej Nr 109251L ul. Melchiora Wańkowicza od km 0+004,50 do km 0+316,50 oraz łącznika od km 0+000,00 do km 0+086,36 w Biłgoraju
Gmina Miasto Biłgoraj
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00143118
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00143118/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-20 14:45
- Lokalizacja
- Biłgoraj, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-b0ea63c5-b41f-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 9181992813
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00143118 z dnia 2023-03-20 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej Nr 109251L ul. Melchiora Wańkowicza od km 0+004,50 do km 0+316,50 oraz łącznika od km 0+000,00 do km 0+086,36 w Biłgoraju
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Biłgoraj
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950369020
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Wolności 16
1.5.2.) Miejscowość: Biłgoraj
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-400
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@bilgoraj.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.bilgoraj.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b0ea63c5-b41f-11ed-9236-36fed59ea7dd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi gminnej Nr 109251L ul. Melchiora Wańkowicza od km 0+004,50 do km 0+316,50 oraz łącznika od km 0+000,00 do km 0+086,36 w Biłgoraju2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b0ea63c5-b41f-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00143118
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-20
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00048720/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przebudowa drogi gminnej Nr 109251L ul. Melchiora Wańkowicza od km 0+004,50 do km 0+316,50 oraz łącznika od km 0+000,00 do km 0+086,36 w Biłgoraju
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00114489
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SI.271.3.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na przebudowie drogi gminnej nr 109251L ulicy Melchiora Wańkowicza na odcinku od skrzyżowania z drogą powiatową Nr 2987L – ulica Bohaterów Monte Cassino do skrzyżowania z drogą gminną Nr 109573 – ulica Marii Konopnickiej, a także przebudowa łącznika od km 0+000 do km 0+083 do skrzyżowania z drogą gminną Nr 109571L – ulica Cicha wraz z nawierzchnią ulicy Cichej w obrębie skrzyżowania. Dodatkowo w zakres robót wchodzi przebudowa nawierzchni w obrębie skrzyżowania z drogą powiatową Nr 2996L – ul. Bolesława Prusa w celu prawidłowego wyznaczenia przejść dla pieszych i dostosowania wysokościowego nawierzchni.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
71350000-6 - Usługi inżynieryjne naukowe i techniczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu nie złożono żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2023-03-20 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |