Dostawa wraz z montażem opraw oświetleniowych na terenie miasta Pruszcz Gdański – część 4
Gmina Miejska Pruszcz Gdański
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00143417
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00143417/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2023-03-21 07:23
- Lokalizacja
- Pruszcz Gdański, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-46f5a812-b759-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 5930206827
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00143417 z dnia 2023-03-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wraz z montażem opraw oświetleniowych na terenie miasta Pruszcz Gdański – część 4
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Pruszcz Gdański
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191674919
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Grunwaldzka 20
1.5.2.) Miejscowość: Pruszcz Gdański
1.5.3.) Kod pocztowy: 83-000
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański
1.5.7.) Numer telefonu: (+48) 58 775 99 69
1.5.8.) Numer faksu: (+48) 58 682 34 51
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@pruszcz-gdanski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pruszcz-gdanski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/um_pruszczgdanski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa wraz z montażem opraw oświetleniowych na terenie miasta Pruszcz Gdański – część 42.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-46f5a812-b759-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00143417
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00027249/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa wraz z montażem opraw oświetleniowych na terenie miasta Pruszcz Gdański – z podziałem na części
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00115022
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 353538,33 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 169422,75 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowych, nieużywanych i nieregenerowanych opraw oświetleniowych typu LED wraz z ich montażem, zakładająca modernizację oświetlenia drogowego w Pruszczu Gdańskim w ilości 175 sztuk. Oprawy zostaną zamontowane na słupach oświetleniowych na następujących ulicach w Pruszczu Gdańskim:
a) ul. Wojska Polskiego łącznie 27 opraw,
b) plac zabaw przy ul. Gałczyńskiego łącznie 17 opraw,
c) plac zabaw przy ul. Obrońców Wybrzeża łącznie 11 opraw,
d) skatepark w Międzynarodowym Bałtyckim Parku Kulturowym łącznie 73 opraw,
e) ścieżka pieszo-rowerowa VIA Ambra (kier. Gdańsk ) w Pruszczu Gdańskim łącznie 47 opraw.
Lokalizację słupów, na których należy zamontować oprawy, wskazano na załącznikach graficznych. Szczegółowy opis i zakres zamówienia przedstawiono w OPZ.
Zamówienie wykonane zostanie zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia dostarczonym przez Zamawiającego oraz zasadami aktualnej wiedzy technicznej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta z najniższą ceną wynosi 275.243,80 zł brutto. Na sfinansowanie niniejszego zamówienia Zamawiający zamierza przeznaczyć kwotę 210.000,00 zł brutto i Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty. Unieważnienie postępowania jest więc prawnie dopuszczalne i uzasadnione.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 275243,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 499011,00 PLN
| 2023-03-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |