"Dostawa rękawic chirurgicznych i diagnostycznych na potrzeby "Pro-Medica" w Ełku Sp. z o.o.
"PRO-MEDICA" W EŁKU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00143523
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-03-21 08:31
- Lokalizacja
- Ełk, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8481630309
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Rękawice jednorazoweRękawice chirurgiczne
Wykonawcy
8 przyznanych
Mercator Medical S.A.Kraków, PL
25 979,25 PLNSKAMEX SPÓŁKA AKCYJNAŁódź, PL
94 701,48 PLNABOOK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWARSZAWA, PL
67 394,16 PLNABOOK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWARSZAWA, PL
67 394,16 PLNMercator Medical S.A.Kraków, PL
25 979,25 PLNMercator Medical S.A.Kraków, PL
25 979,25 PLNMercator Medical S.A.Kraków, PL
25 979,25 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
53 395,2 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.