Remont budynku komunalnego przy ul. Papieża Jana Pawła II 11 w Kamiennej Górze
Gmina Miejska Kamienna Góra
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00053817
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00053817/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2025-01-22 08:14
- Lokalizacja
- Kamienna Góra, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d7f08a34-5906-499d-b503-bbd9a80b3545
- Identyfikator
- 6140102927
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00053817 z dnia 2025-01-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont budynku komunalnego przy ul. Papieża Jana Pawła II 11 w Kamiennej Górze
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miejska Kamienna Góra
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821316
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Grunwaldzi 1
1.5.2.) Miejscowość: Kamienna Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-400
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@kamiennagora.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kamiennagora.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/kamiennagora1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont budynku komunalnego przy ul. Papieża Jana Pawła II 11 w Kamiennej Górze2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d7f08a34-5906-499d-b503-bbd9a80b3545
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00053817
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00039658/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Remont budynku komunalnego przy ul. Papieża Jana Pawła II 11 w Kamiennej Górze
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Krajowy Plan Odbudowy2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00656123
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZIF.271.27.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót remontowych i termomodernizacyjnych budynku mieszkalnego przy ul. Papieża Jana Pawła II 11 w Kamiennej Górze. Budynek zlokalizowany jest na działce według ewidencji gruntów nr 193/17 obręb 3 miasta Kamienna Góra. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ujęty został w dokumentach zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262690-4 - Remont starych budynków
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45410000-4 - Tynkowanie
45443000-4 - Roboty elewacyjne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45261410-1 - Izolowanie dachu
45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Gmina Miejska Kamienna Góra ogłosiła postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na remont budynku komunalnego przy ul. Papieża Jana Pawła II nr 11 w Kamiennej Górze w trybie podstawowym z terminem składania ofert do 31 grudnia 2024 roku do godz. 09:00.Zamawiający, przed otwarciem ofert, poinformował o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia w wysokości 673 000,00 zł brutto.
W wyznaczonym terminie składania ofert do Zamawiającego wpłynęło sześć ofert złożonych przez:
1. KAPIBARA Mateusz Małyjurek Spółka Komandytowa z Knurowa z ceną brutto w wysokości 1 136 312,00 zł,
2. TBKS Sp. z o.o. z Warszawy z ceną brutto w wysokości: 800 000,00 zł,
3. Centrum Obsługi Pojazdów s.c. Sławomira Kubacka, Arkadiusz Kubacki z Lubawki z ceną brutto w wysokości: 945 703,63 zł,
4. Izabela Mielewczyk KAMBUD ze Starogardu Gdańskiego z ceną brutto w wysokości: 765 757,00 zł,
5. Complex Invest Sabina Juchniewicz z Wrocławia z ceną brutto w wysokości 659 809,00 zł,
6. Anes Anna Estko – Żamojcin z Wałbrzycha z ceną brutto w wysokości: 900 000,00 zł.
Oferta złożona przez Sabinę Juchniewicz prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą: Complex Invest Sabina Juchniewicz z Wrocławia została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt. 2) lit. c) Pzp. Cena następnej oferty, złożonej przez Izabelę Mielewczyk prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą: Izabela Mielewczyk KAMBUD ze Starogardu Gdańskiego w wysokości 765 757,00 zł przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie niniejszego zamówienia. Mając na uwadze zaistniałą sytuację, Zamawiający unieważnia postępowanie, ponieważ nie ma możliwości zwiększenia kwoty na sfinansowanie zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.
| 2025-01-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |