Odbiór i transport odpadów komunalnych oraz eksploatacja pojemników na obiektach MOSiR w Radomiu
MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W RADOMIU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00143844
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-03-21 09:59
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9482600038
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczneUsługi utylizacji nieczystościUsługi transportu odpadów
Wykonawcy
7 przyznanych
TOMASZ KUCHARCZYKRadom, PL
38 880 PLNTOMASZ KUCHARCZYKRadom, PL
46 558,8 PLNTOMASZ KUCHARCZYKRadom, PL
13 711,68 PLNTOMASZ KUCHARCZYKRadom, PL
13 711,68 PLNTOMASZ KUCHARCZYKRadom, PL
13 711,68 PLNTOMASZ KUCHARCZYKRadom, PL
12 143,52 PLNTOMASZ KUCHARCZYKRadom, PL
33 700,32 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.