Szkolenia dla pracowników zatrudnionych w podmiotach działających na rzecz włączenia społecznego w Województwie Małopolskim

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00053829
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00053829/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-22 08:16
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c1312836-c9f5-4b8e-9e38-d4a8da42d096
Identyfikator
6762101814
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi szkoleniowe

Wykonawcy

9 przyznanych

ZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER PELCZAR SPÓŁKA JAWNAKraków, PL
SZCZOTKOWSKI & LEWICKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŚwidnica, PL
ZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER PELCZAR SPÓŁKA JAWNAKraków, PL

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00053829 z dnia 2025-01-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Szkolenia dla pracowników zatrudnionych w podmiotach działających na rzecz włączenia społecznego w Województwie Małopolskim

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351612501

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piastowska 32

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 30-070

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: (0-12) 422-06-36 wew. 22

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@rops.krakow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.rops.krakow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c1312836-c9f5-4b8e-9e38-d4a8da42d096

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


polityka społeczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Szkolenia dla pracowników zatrudnionych w podmiotach działających na rzecz włączenia społecznego w Województwie Małopolskim

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c1312836-c9f5-4b8e-9e38-d4a8da42d096

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00053829

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00071196/15/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.30 Szkolenia dla pracowników zatrudnionych w podmiotach działających na rzecz włączenia społecznego w Województwie Małopolskim

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

"Społeczna Małopolska - koordynacja działań na rzecz włączenia społecznego w Małopolsce” realizowany w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00562924

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OR-ZP-261-28/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 166407,20 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie oraz przeprowadzenie szkolenia pn. Zmiany w ustawie o pomocy społecznej w praktyce. Szkolenie jednodniowe, 8 godzin dydaktycznych (1 godz.= 45 min) dla jednej grupy, łącznie 4 grupy szkoleniowe, tj. łącznie 32 godziny dydaktyczne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 19208 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie oraz przeprowadzenie szkolenia pn. Formalno-prawne aspekty realizacji zadań z zakresu wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej. Szkolenie jednodniowe, 8 godzin dydaktycznych (1 godz.= 45 min) dla jednej grupy, łącznie 3 grupy szkoleniowe, tj. łącznie 24 godziny dydaktyczne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 16464 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie oraz przeprowadzenie szkolenia pn. Specustawa ukraińska - prawne aspekty świadczenia pomocy na rzecz obywateli Ukrainy. Szkolenie jednodniowe, 8 godzin dydaktycznych (1 godz.= 45 min) dla jednej grupy, łącznie 3 grupy szkoleniowe, tj. łącznie 24 godziny dydaktyczne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 16464 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie oraz przeprowadzenie szkolenia pn. Wsparcie i aktywizacja osób dotkniętych kryzysem psychicznym w środowisku zamieszkania. Szkolenie jednodniowe, 8 godzin dydaktycznych (1 godz.= 45 min) dla jednej grupy, łącznie 3 grupy szkoleniowe, tj. łącznie 24 godziny dydaktyczne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 14064 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie oraz przeprowadzenie szkolenia pn. Organizacja i wdrażanie usług sąsiedzkich. Szkolenie jednodniowe, 8 godzin dydaktycznych (1 godz.= 45 min) dla jednej grupy, łącznie 3 grupy szkoleniowe, tj. łącznie 24 godziny dydaktyczne

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 14064 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie oraz przeprowadzenie szkolenia pn. Komunikacja międzykulturowa i psychologiczne aspekty pracy z osobami z doświadczeniem migracji. Szkolenie jednodniowe, 8 godzin dydaktycznych (1 godz.= 45 min) dla jednej grupy, łącznie 3 grupy szkoleniowe, tj. łącznie 24 godziny dydaktyczne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 14064 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie oraz przeprowadzenie szkolenia pn. Zarządzanie komunikacją i skuteczne przepływy informacji w instytucji. Szkolenie jednodniowe, 8 godzin dydaktycznych (1 godz.= 45 min) dla jednej grupy, łącznie 3 grupy szkoleniowe, tj. łącznie 24 godziny dydaktyczne.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 12783,84 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie oraz przeprowadzenie szkolenia pn. Profesjonalna diagnoza środowiska lokalnego. Szkolenie dwudniowe, 16 godzin dydaktycznych (1 godz.= 45 min) dla jednej grupy, łącznie 3 grupy szkoleniowe, tj. łącznie 48 godzin dydaktycznych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 31327,68 PLN

Część 9

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie oraz przeprowadzenie szkolenia pn. Zarządzanie stresem w miejscu pracy i przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu. Szkolenie dwudniowe, 16 godzin dydaktycznych (1 godz.= 45 min) dla jednej grupy, łącznie 3 grupy szkoleniowe, tj. łącznie 48 godzin dydaktycznych.

4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.) Wartość części: 27967,68 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11760 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11760 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 11760 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER PELCZAR SP.J.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350497506

7.3.3) Ulica: Czyżówka 14, lok 09

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-526

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11760 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3374,40 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 12000 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 12000 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SZCZOTKOWSKI & LEWICKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 527178514

7.3.3) Ulica: ul. Wandy Komarnickiej 10

7.3.4) Miejscowość: Wilkanowo

7.3.5) Kod pocztowy: 66-008

7.3.6.) Województwo: lubuskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 12000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11760 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11760 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 11760 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER PELCZAR SP.J.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 350497506

7.3.3) Ulica: Czyżówka 14, lok 09

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 30-526

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11760 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

Część 9

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto

2025-01-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi