Modernizacja ogrodzenia frontowego szpitala w Nakle nad Notecią przy ul. A. Mickiewicza 7

Powiat Nakielski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00144028
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00144028/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-03-21 10:52
Lokalizacja
Nakło nad Notecią, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ad4d2cb6-b0f7-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
Identyfikator
5581724333
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkoweTynkowanieRoboty izolacyjneZbrojenieRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszychRoboty malarskieRoboty murarskieRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00144028 z dnia 2023-03-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja ogrodzenia frontowego szpitala w Nakle nad Notecią przy ul. A. Mickiewicza 7

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Nakielski

1.3.) Oddział zamawiającego: Wydział Organizacji, Zamówień Publicznych i Kontroli

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350866

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. gen. H. Dąbrowskiego 54

1.5.2.) Miejscowość: Nakło nad Notecią

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-100

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL617 - Inowrocławski

1.5.7.) Numer telefonu: 52 386 66 33

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@powiat-nakielski

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat-nakielski.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/sp_naklo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja ogrodzenia frontowego szpitala w Nakle nad Notecią przy ul. A. Mickiewicza 7

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ad4d2cb6-b0f7-11ed-b8d9-2a18c1f2976f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00144028

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00018347/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja ogrodzenia frontowego szpitala w Nakle nad Notecią

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00106864

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OWO.272.3.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z modernizacją ogrodzenia frontowego szpitala – Nowy Szpital w Nakle i Szubinie, ul. Mickiewicza 7 w Nakle nad Notecią, na działkach nr ewid. 2104 i 2105. W ramach zadania przewidziano wykonanie rozbiórki istniejącego ogrodzenia, wykonanie nowego ogrodzenia z wejściem oraz wjazdami wyposażonymi w szlaban automatyczny. Projektowane szlabany winny być otwierane zdalnie za pomocą urządzeń dostępowych. Dodatkowo szlaban przy wejściu głównym musi mieć możliwość otwierania zdalnego z izby przyjęć osobom nieposiadającym urządzeń dostępowych. Szlabany muszą posiadać wyłączniki krańcowe i zabezpieczenie przed zgnieceniem, awaryjne zasilanie akumulatorowe oraz możliwość ręcznego otwierania. W ramach robót należy przewidzieć podłączenie zasilania elektrycznego szlabanu z istniejącego obiektu. Przy wjeździe głównym - przed szlabanem przewidziano montaż domofonu cyfrowego połączonego z izbą przyjęć. Wzdłuż ogrodzenia przewidziano wykonanie opaski wypełnionej kruszywem kamiennym. Zamawiający zaplanował wykonanie ogrodzenia w większości z elementów prefabrykowanych. Rodzaj materiałów wskazanych w projekcie jest przykładowy. Zamawiający dopuszcza zastosowanie innych materiałów niż wskazane w projekcie pod warunkiem zachowania ich parametrów technicznych, kolorystyki i wymiarów. Zamawiający zastrzega sobie prawo akceptacji i zatwierdzenia rodzaju materiałów przeznaczonych do wykonania ogrodzenia i rodzaju szlabanów. Ponadto przy wjeździe głównym na teren szpitala przewidziano wymianę części nawierzchni asfaltowej na utwardzenie z kostki betonowej wraz z wykonaniem wejścia i podjazdu. Poziom nowej nawierzchni należy dostosować do istniejącego układu komunikacyjnego oraz nowo projektowanego ogrodzenia. Zamawiający zastrzega sobie prawo akceptacji i zatwierdzenia rodzaju kostki brukowej. Szczegółowy opis przedstawia projekt techniczny, przedmiar robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, które składają się na przedmiot zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45410000-4 - Tynkowanie

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45262310-7 - Zbrojenie

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

45442100-8 - Roboty malarskie

45262522-6 - Roboty murarskie

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp ze względu na fakt, że cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
2023-03-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane