Remont cząstkowy dróg gminnych na terenie Gminy Godów w roku 2023
Gmina Godów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00144319
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00144319/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-21 12:09
- Lokalizacja
- Godów, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-491deb73-a087-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 6471704413
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00144319 z dnia 2023-03-21 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont cząstkowy dróg gminnych na terenie Gminy Godów w roku 2023
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Godów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258730
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 1 Maja 53
1.5.2.) Miejscowość: Godów
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-340
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 324765065
1.5.8.) Numer faksu: 324765100
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@godow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.godow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gmina-godow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont cząstkowy dróg gminnych na terenie Gminy Godów w roku 20232.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-491deb73-a087-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00144319
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-21
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00033506/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remont cząstkowy dróg gminnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00072364
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FZ-ZP.271.1.2.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie obejmuje wykonanie remontu cząstkowego nawierzchni bitumicznych oraz regulacja pionowa urządzeń podziemnych - kratek ściekowych i włazów kanałowych na drogach gminnych na terenie Gminy Godów. Łączna powierzchnia ubytków wynosi 1200 m2, liczba urządzeń podziemnych do regulacji pionowej: 3 szt.
Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych polegać będzie na:
• oznakowaniu robót – zgodnie z zatwierdzonym projektem czasowej organizacji ruchu,
• wycięciu uszkodzonych miejsc nawierzchni z nadaniem regularnych kształtów,
• oczyszczeniu uszkodzonych miejsc z usunięciem rumoszu na pryzmę,
• profilowaniu zagęszczenie podłoża,
• ogrzaniu bitumu i skropienie naprawionego miejsca i krawędzi pionowych,
• rozścieleniu mieszanki mineralno-asfaltowej w jednej warstwie o średniej grubości 6 cm. (W przypadku uzupełnienia ubytku o powierzchni powyżej 50m2, mieszankę mineralno-asfaltową należy wbudowywać za pomocą rozkładarki mas bitumicznych)
• zagęszczeniu ułożonej mieszanki walcem wibracyjnym lub w przypadku utrudnionego dostępu płytą wibracyjną,
• posmarowaniu zewnętrznych krawędzi gorącym bitumem lub emulsją asfaltową i zasypanie kruszywem 0-5mm,
• uprzątnięciu i wywiezienie gruzu asfaltowego, uporządkowanie terenu.
Regulacja pionowa kratek ściekowych i włazów kanałowych, polegać będzie na:
• zdjęciu kratki ściekowej lub włazu kanałowego
• rozebraniu uszkodzonej górnej części studzienki
• odkuciu uszkodzonej nawierzchni i podbudowy wokół urządzenia
• zebraniu i odrzucenie gruzu na pobocze (chodnik)
• wykonaniu deskowania
• ułożeniu i zagęszczenie betonu
• rozebraniu deskowania
• osadzeniu kratki ściekowej lub włazu kanałowego na zaprawie cementowej wraz z jej przygotowaniem
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach nr 8 i 10 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca, którego oferta została wybrana jako najkorzystniejsza, uchyla się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego. Firma poinformował Zamawiającego o rezygnacji z podpisania umowy w dniu 21.03.2023 roku, z uwagi na wzrost cen mas.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 143949,89 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 210333,36 PLN
| 2023-03-21 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |