CP-24-26/2023/UE - Usługa edukacyjna polegająca na na przeprowadzeniu zajęć dydaktycznych w ramach projektu finansowanego ze środków EFS w ramach POWER 2014-2020

CENTRUM MEDYCZNE KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00144323
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-03-21 12:10
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
1180183740
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi edukacji medycznej

Wykonawcy

22 przyznane

Małgorzata StarońBaniocha, PL
15 650 PLN
Justyna DobkowskaWarszawa, PL
15 650 PLN
Monika MazurWarszawa, PL
15 300 PLN
Monika MazurWarszawa, PL
15 300 PLN
Elżbieta BureckaBytom, PL
14 260 PLN
Joanna SadkowskaKąty Węgierskie, PL
13 950 PLN
Joanna SadkowskaKąty Węgierskie, PL
13 950 PLN
Cezary StarońBaniocha, PL
41 850 PLN
Agnieszka VogelGliwice, PL
26 700 PLN
Jolanta Mrochem-KwarciakGliwice, PL
59 800 PLN
MONIKA DURLEJStrawczynek, PL
10 250 PLN
MONIKA DURLEJStrawczynek, PL
15 275 PLN
MONIKA DURLEJStrawczynek, PL
10 250 PLN
MONIKA DURLEJStrawczynek, PL
10 250 PLN
MONIKA DURLEJStrawczynek, PL
15 275 PLN
MONIKA DURLEJStrawczynek, PL
10 250 PLN
MONIKA DURLEJStrawczynek, PL
7800 PLN
MONIKA DURLEJStrawczynek, PL
11 700 PLN
MONIKA DURLEJStrawczynek, PL
7800 PLN
MONIKA DURLEJStrawczynek, PL
7800 PLN
MONIKA DURLEJStrawczynek, PL
11 700 PLN
MONIKA DURLEJStrawczynek, PL
7800 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.