Odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów medycznych i niemedycznych – rok 2024-2025

SZPITAL BARLINEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00053964
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00053964/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-22 08:38
Lokalizacja
Barlinek, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3e05fbe2-83f2-4df3-a0d7-9caa664e428c
Identyfikator
5971730494
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi związane z odpadami

Wykonawcy

1 przyznane

EMKA SPÓŁKA AKCYJNAŻyrardów, PL · lot 0
381 280,28 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00053964 z dnia 2025-01-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów medycznych i niemedycznych – rok 2024-2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZPITAL BARLINEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000304556

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Szpitalna 10

1.5.2.) Miejscowość: Barlinek

1.5.3.) Kod pocztowy: 74-320

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@szpitalbarlinek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.szpitalbarlinek.pomorzezachodnie.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3e05fbe2-83f2-4df3-a0d7-9caa664e428c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Szpital

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów medycznych i niemedycznych – rok 2024-2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3e05fbe2-83f2-4df3-a0d7-9caa664e428c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00053964

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00618913

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: TP12/SB/2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na odbiorze, transporcie i unieszkodliwianiu odpadów medycznych od Szpitala Barlinek Sp. z o.o. 74-320 Barlinek, ul. Szpitalna 10 zgodnie z ustawą z dnia 14 grudnia 2012 roku o odpadach (Dz. U. 2013 poz.21) przez firmę posiadającą zezwolenie na gospodarowanie tymi odpadami wraz z dostawą pojemników na odpady, które Wykonawca zapewni Zamawiającemu na okres trwania umowy.
2. Szacunkowa ilość odpadów wynosi około 39.270,00 kg odpadów przeznaczonych do odbioru, transportu i unieszkodliwienia przez Wykonawcę w tym: odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów medycznych niebezpiecznych o kodzie dla:
1) Szpital Barlinek
15 02 02* - 100 kg;
18 01 02* - 650 kg,;
18 01 03* - 17 000 kg;
18 01 04 - 21 000 kg,
18 01 06* - 160 kg,
18 01 09 – 20 kg,
18 01 81 - 150 kg,
18 01 82 - 50 kg
2) Opieka Nocna Myslibórz
180103 - 140 kg

4.5.3.) Główny kod CPV: 90500000-2 - Usługi związane z odpadami

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 381280,28 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 381280,28 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 381280,28 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): EMKA S.A. 96-300 Żyrardów ul. Jaktorowska 15a

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Partner: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Gryficach 72-300 Gryfice ul. Niechorska 27 NIP 857 16 88 560 Partner Z.G.O. EKO ALF 99-300 Kutno, ul. Gołębiew Nowy 5a, NIP 775 00 20 016

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Lider: EMKA S.A. 96-300 Żyrardów ul. Jaktorowska 15a NIP 838 18 45 401

7.3.4) Miejscowość: Żyrardów

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 381280,28 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2025-01-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi