Modernizacja i przebudowa pomieszczeń III p. budynku 1A, wraz z opracowaniem dokumentacji projektowej, związana z poprawą bezpieczeństwa epidemiologicznego O. Urazowo-Ortopedycznego oraz O. Ginekolog.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00145158
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00145158/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-03-21 15:27
Lokalizacja
Biała Podlaska, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-210c14e5-91c8-11ed-94da-6ae0fe5e7159
Identyfikator
5371960760
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneUsługi projektowania architektonicznegoRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneInstalowanie drzwiInstalowanie okienRoboty murarskie i muroweRoboty instalacyjne w budynkachRoboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznychInstalowanie wentylacjiRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychTynkowanieRoboty w zakresie stolarki budowlanejKładzenie wykładzin elastycznychWykładanie ścianRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

DAMIAN LEWCZUKBiała Podlaska, PL · lot 0
7 501 197,57 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00145158 z dnia 2023-03-21

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja i przebudowa pomieszczeń III p. budynku 1A, wraz z opracowaniem dokumentacji projektowej, związana z
poprawą bezpieczeństwa epidemiologicznego O. Urazowo-Ortopedycznego oraz O. Ginekolog.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000676708

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Terebelska 57-65

1.5.2.) Miejscowość: Biała Podlaska

1.5.3.) Kod pocztowy: 21-500

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL811 - Bialski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: magdalena.mikitiuk@szpitalbp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalbp.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.szpitalbp.eb2b.com.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja i przebudowa pomieszczeń III p. budynku 1A, wraz z opracowaniem dokumentacji projektowej, związana z
poprawą bezpieczeństwa epidemiologicznego O. Urazowo-Ortopedycznego oraz O. Ginekolog.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-210c14e5-91c8-11ed-94da-6ae0fe5e7159

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00145158

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-21

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2022/BZP 00015298/54/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Przebudowa i modernizacja wybranych oddziałów m.in.: ginekologiczno-położniczego, neonatologicznego, onkologicznego wraz z wykonaniem sal specjalnych i izolatek

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Program Operac. Infrastruktura i Środow. na lata 2014-2020, Oś priorytet. XI REACT-EU, Dział. 11.3 "Wspieranie naprawy i odporności syst. ochr. zdrowia" - projekt pn. „Przebudowa pomieszcz O. Urazowo-Ortopedycznego i pomieszcz. O. Ginekologiczno-Położniczego (część ginekologiczna) z dostosowaniem ich do leczenia pacjentów zakaźnych oraz pełnienia funkcji rezerwowego obszaru obserwac.-zakaźnego”.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00024801

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.26.1.2023.MM

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Modernizacja i przebudowa pomieszczeń III piętra budynku 1A, wraz z opracowaniem dokumentacji projektowej, związana z
poprawą bezpieczeństwa epidemiologicznego Oddziału Urazowo-Ortopedycznego oraz Oddziału Ginekologicznego.
Przedmiot zamówienia obejmuje realizację inwestycji metodą tzw. „zaprojektuj i wybuduj” polegającą na opracowaniu
dokumentacji projektowej: projekt budowlany i projekt techniczny (zwanej dalej wykonawczy) oraz wykonaniu na jej
podstawie robót budowlanych obejmujących modernizację i przebudowę pomieszczeń III piętra budynku 1A związaną z
poprawą bezpieczeństwa epidemiologicznego Oddziału Urazowo – Ortopedycznego oraz Oddziału Ginekologicznego
Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zawarty jest w
zał. nr 2 do swz (projekt umowy), oraz w załączniku nr 4 do swz (dokumentacja techniczna, tj. program funkcjonalno-użytkowy
wraz z załącznikami).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45421132-8 - Instalowanie okien

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45410000-4 - Tynkowanie

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych

45432210-9 - Wykładanie ścian

45442100-8 - Roboty malarskie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 7501197,57 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8194900,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 7501197,57 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BUDEXPOL Damian Lewczuk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5372602821

7.3.3) Ulica: ul. Warszawska 100

7.3.4) Miejscowość: Biała Podlaska

7.3.5) Kod pocztowy: 21-500

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Dokumentacja projektowa – DK Projekt Dorosz Kopytiuk Sp. j.

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-02-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 7501197,57 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 287 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Termin realizacji zamówienia wynosi 41 tygodni od dnia zawarcia umowy.
2023-03-21 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane