„Przeprowadzenie modernizacji elementów konstrukcji drewnianej daszków wraz z wymianą poszycia dachowego zlokalizowanych przy bulwarze rzeki Netta przy ul. Rybackiej, ul. Portowej, ul. Zarzecze.”
Gmina Miasto Augustów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00146305
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00146305/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-22 12:24
- Lokalizacja
- Augustów, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c90091fe-adef-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 8461529116
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00146305 z dnia 2023-03-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Przeprowadzenie modernizacji elementów konstrukcji drewnianej daszków wraz z wymianą poszycia dachowego zlokalizowanych przy bulwarze rzeki Netta przy ul. Rybackiej, ul. Portowej, ul. Zarzecze.”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Augustów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 790670817
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Młyńska 35
1.5.2.) Miejscowość: Augustów
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-300
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL843 - Suwalski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@urzad.augustow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.um.augustow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/augustow/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przeprowadzenie modernizacji elementów konstrukcji drewnianej daszków wraz z wymianą poszycia dachowego zlokalizowanych przy bulwarze rzeki Netta przy ul. Rybackiej, ul. Portowej, ul. Zarzecze.”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c90091fe-adef-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00146305
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00033977/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja bulwarów daszki oraz ławki 2023 r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00102728
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 187695,12 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie naprawy elementów konstrukcji drewnianej daszku wraz z wymianą poszycia dachowego zlokalizowanych przy bulwarze rzeki Netta przy ul. Rybackiej, ul. Portowej, ul. Zarzecze:
Zakres prac obejmuje:
- zabezpieczenie miejsca przeprowadzanych prac,
- usunięcie starego pokrycia dachowego daszków wykonanego z wióry osikowej wraz z zagospodarowaniem,
- oczyszczenie całej drewnianej konstrukcji poprzez szlifowanie drewna,
- wzmocnienie stabilizacji konstrukcji drewnianej poprzez zastosowanie dodatkowych punktów wzmacniających belka drewniana 12cm x 12 cm przy podstawie, strugana czterokrotnie po 4 szt. do każdego daszku,
- wymiana po obu stronach wiatrownic konstrukcji drewnianej, deska grubości min. 20 mm, strugana,
- pomalowanie całej konstrukcji na kolor jasny drewno naturalne,
- wykonanie nowego poszycia dachowego przy zastosowaniu deskowania całej powierzchni daszku (wraz z pomalowaniem) i pokrycie gontem bitumicznym w kolorze brązowym (wzór uzgodniony zostanie wspólnie z Zamawiającym),
- ilość daszków do przeprowadzenia prac – 13 szt.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 2
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 121669,86 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 145600 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 121669,86 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MÓJ DOM Z DREWNA Tomasz Waszkiewicz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 846-156-01-26
7.3.4) Miejscowość: Jaziewo
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-03-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 121669,86 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2023-03-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |