Utrzymanie wiat na terenie Gminy Miasta Gdańska
Gdański Zarząd Dróg i Zieleni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00147662
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00147662/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2023-03-23 10:10
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ff0724d3-b1d2-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 5840900085
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00147662 z dnia 2023-03-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Utrzymanie wiat na terenie Gminy Miasta Gdańska
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gdański Zarząd Dróg i Zieleni
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 190030083
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Partyzantów 36
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-254
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gzdiz-przetargi@gdansk.gda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gzdiz.gda.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ff0724d3-b1d2-11ed-9236-36fed59ea7dd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
zarządzanie infrastrukturą drogową i zielenią
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Utrzymanie wiat na terenie Gminy Miasta Gdańska2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ff0724d3-b1d2-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00147662
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00093588/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.31 Utrzymanie wiat na terenie Gminy Miasta Gdańska
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00106836
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 6/B/PU/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Utrzymanie w należytym stanie technicznym wiat na przystankach komunikacji miejskiej i wiat rowerowych i tablic na ogłoszenia drobne i informacyjnych w Gdańsku w celu zachowania bezpieczeństwa pasażerów i innych uczestników ruchu drogowego oraz zapewnienie czystości i estetyki tych obiektów.
Zakres rzeczowy:
- utrzymanie wiat na przystankach komunikacji miejskiej, wiat rowerowych i tablic na ogłoszenia drobne w czystości,
- naprawy bieżące wiat na przystankach komunikacji miejskiej, wiat rowerowych i tablic na ogłoszenia drobne,
- przestawienie wiat na przystankach komunikacji miejskiej, wiat rowerowych i tablic na ogłoszenia drobne i informacyjnych,
- zabezpieczenie wiat i tablic na ogłoszenia drobne i informacyjnych w przypadku uszkodzeń lub zniszczeń powstałych w skutek zdarzeń losowych (wandalizmu, kolizji drogowych, działań sił natury),
- utrzymanie w należytym stanie technicznym instalacji elektrycznej wiat na przystankach komunikacji miejskiej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 44112100-9 - Wiaty
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45213315-4 - Roboty budowlane w zakresie wiat na przystankach autobusowych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty złożonej w postępowaniu przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia.| 2023-03-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |