Dostawa wraz z rozładunkiem materiałów budowlanych przeznaczonych do remontów dróg gminnych
Gmina Płużnica
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00147723
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-03-23 10:26
- Lokalizacja
- Płużnica, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8781751431
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Kruszywo
Wykonawcy
2 przyznane
ROLZIT Taczyński ZbigniewUciąż, PL
140 083,5 PLNROLZIT Zbigniew TaczyńskiUciąż, PL
140 083,5 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.