Remont dróg gminnych.

Gmina Gniewino

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00148069
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00148069/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-03-23 11:56
Lokalizacja
Gniewino, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d628dfff-bd8b-11ed-b311-9aae6ad31be8
Identyfikator
5882125449
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie nawierzchni drógRoboty w zakresie budowy dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00148069 z dnia 2023-03-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dróg gminnych.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Gniewino

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675280

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Pomorska

1.5.2.) Miejscowość: Gniewino

1.5.3.) Kod pocztowy: 84-250

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gniewino@gniewino.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gniewino.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/gniewino

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont dróg gminnych.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d628dfff-bd8b-11ed-b311-9aae6ad31be8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00148069

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00028115/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 Remont dróg gminnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00125439

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 271.04.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont dróg gminnych polegających na:
- likwidacji dziur i nierówności poprzez równanie z nadaniem odpowiedniego profilu przy pomocy równiarki drogowej z zastosowaniem materiału rodzimego + zagęszczenie walcem drogowym;
- wbudowanie kruszywa kamiennego o uziarnieniu 31,5 – 63 mm;
- wbudowanie kruszywa betonowego o uziarnieniu 0 – 31,5 mm;
- wbudowanie kruszywa betonowego o uziarnieniu 31,5 – 63 mm
- wbudowanie pospółki żwirowej o frakcji 2 – 16 mm;
- korytowanie na głębokość 20 cm wraz z usunięciem korzeni;
- wymianę uszkodzonych płyt typu Yomb;
- układanie nowych płyt typu Yomb.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Kwota jaką zaoferował Wykonawca przewyższa kwotę jaką Zamawiający może przeznaczyć na realizację zamówienia.
2023-03-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane