OCZYSZCZANIE SZALETÓW W LATACH 2023-2024
ZARZĄD DRÓG ZIELENI I TRANSPORTU W OLSZTYNIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00148581
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00148581/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2023-03-23 13:38
- Lokalizacja
- Olsztyn, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-912238d0-9598-11ed-94da-6ae0fe5e7159
- Identyfikator
- 7393851186
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Toalety publiczne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00148581 z dnia 2023-03-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
OCZYSZCZANIE SZALETÓW W LATACH 2023-2024
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZARZĄD DRÓG ZIELENI I TRANSPORTU W OLSZTYNIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 281358034
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Ryszarda Knosały 3 lokal 5B
1.5.2.) Miejscowość: Olsztyn
1.5.3.) Kod pocztowy: 10-015
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@zdzit.olsztyn.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdzit.olsztyn.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.olsztyn.eu/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
OCZYSZCZANIE SZALETÓW W LATACH 2023-20242.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-912238d0-9598-11ed-94da-6ae0fe5e7159
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00148581
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00034988
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NZ.2510.3.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa pod nazwą „Oczyszczanie szaletów w latach 2023 – 2024” związana z zapewnieniem czystości w szaletach miejskich ulokowanych na: targowisku miejskim na ul. Grunwaldzkiej, plac zabaw na ul. Barcza oraz przy ul. Przemysłowej.
Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z prawa opcji polegającego na udostępnieniu szaletów miejskich zlokalizowanych przy: Targ Rybny (damski i męski), Okopowa, Most Jana, Mickiewicza, Kościuszki, w okresie obowiązywania umowy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45215500-2 - Toalety publiczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia podstawowego, a zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty.| 2023-03-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |