Asysta techniczna i konserwacja systemu KSAT2000i
Gdyńskie Centrum Informatyki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00054551
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00054551/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-22 09:57
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ef43a8c2-f789-4e5a-b4d6-f70ebd2f1a7d
- Identyfikator
- 5862363714
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie oprogramowania
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00054551 z dnia 2025-01-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Asysta techniczna i konserwacja systemu KSAT2000i
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gdyńskie Centrum Informatyki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 387844850
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Śląska 35/37
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-310
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gci@gci.gdynia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gci.gdynia.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Realizacja zadań z zakresu wdrażania i utrzymywania systemów informatycznych, budowy i administrowania sieci teleinformatycznej, w tym infrastruktury telekomunikacyjnej, a także usług utrzymaniowych.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Asysta techniczna i konserwacja systemu KSAT2000i2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ef43a8c2-f789-4e5a-b4d6-f70ebd2f1a7d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00054551
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00063031/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Świadczenie usługi asysty technicznej i konserwacji systemu KSAT2000i
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00650021
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 2 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W postępowaniu prowadzonym uprzednio (GCI.DZP.261.2.10.2024.KM) w trybie podstawowym nie złożono żadnej oferty, a pierwotne warunki zamówienia nie zostały w istotny sposób zmienione.
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-9f49e9b8-8b18-4973-a7d2-f3915ff0c61f
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: GCI.DZP.261.2.12.2024.KM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Asysta techniczna i konserwacja systemu KSAT2000i
4.5.3.) Główny kod CPV: 72260000-5 - Usługi w zakresie oprogramowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 8 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
negocjacje nie doprowadziły do zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego| 2025-01-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |