Remont dylatacji na wiaduktach w Białymstoku Część I – wiadukt w ciągu ul. Henryka Dąbrowskiego Część II – wiadukty w ciągu ul. Generała Stanisława Maczka
Miasto Białystok
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00148814
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00148814/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-23 14:16
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ffc5cdbe-9afd-11ed-b4ea-f64d350121d2
- Identyfikator
- 9662117220
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00148814 z dnia 2023-03-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont dylatacji na wiaduktach w Białymstoku
Część I – wiadukt w ciągu ul. Henryka Dąbrowskiego
Część II – wiadukty w ciągu ul. Generała Stanisława Maczka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Białystok
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050658640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Słonimska 1
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-950
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zdm.zamowienia@um.bialystok.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.bialystok.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://www.miastobialystok.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont dylatacji na wiaduktach w BiałymstokuCzęść I – wiadukt w ciągu ul. Henryka Dąbrowskiego
Część II – wiadukty w ciągu ul. Generała Stanisława Maczka
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ffc5cdbe-9afd-11ed-b4ea-f64d350121d2
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00148814
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00035305/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Remont dylatacji na wiadukcie w ciągu ul. Henryka Dąbrowskiego w Białymstoku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00076875
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDM-XIV.271.2.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część I – wiadukt w ciągu ul. Henryka Dąbrowskiego.Zakres zamówienia obejmuje :
1) wymianę urządzeń dylatacyjnych o szerokości 50 cm od strony Warszawy, w obu nitkach wiaduktu w ciągu ul. Henryka Dąbrowskiego w Białymstoku,
2) wykonanie remontu nawierzchni asfaltowej przy dylatacjach na wiadukcie w ciągu ul. Henryka Dąbrowskiego w Białymstoku,
3) wykonanie projektu czasowej organizacji ruchu wraz z jej wprowadzeniem na wiadukcie w ciągu ul. Henryka Dąbrowskiego w Białymstoku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45221119-9 - Roboty budowlane w zakresie renowacji mostów
4.5.5.) Wartość części: 191550,55 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część II – wiadukty w ciągu ul. Generała Stanisława Maczka.Zakres zamówienia obejmuje:
1) wymianę urządzeń dylatacyjnych o szerokości 50 cm na łącznicach (wjazdowej i zjazdowej) wiaduktów w ciągu ul. Generała Stanisława Maczka w Białymstoku,
2) wykonanie remontu nawierzchni asfaltowej przy dylatacjach, na wiaduktach w ciągu
ul. Generała Stanisława Maczka w Białymstoku,
3) wykonanie projektu czasowej organizacji ruchu wraz z jej wprowadzeniem na wiaduktach
w ciągu ul. Generała Stanisława Maczka w Białymstoku
4.5.3.) Główny kod CPV: 45221119-9 - Roboty budowlane w zakresie renowacji mostów
4.5.5.) Wartość części: 211083,20 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, ponieważ jedyna oferta złożona w postępowaniu przez Wykonawcę REKTO Halina Dostał, Złotniki 175 J, 28-366 Małogoszcz w wysokości 491 385,00 zł brutto, przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia, tj.: 233 000,00 zł brutto i nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 491385,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 491385,00 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Pzp, ponieważ - jedyna oferta złożona w postępowaniu przez Wykonawcę REKTO Halina Dostał, Złotniki 175 J, 28-366 Małogoszcz w wysokości 303 367,20 zł brutto, przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia, tj.: 246 000,00 zł brutto i nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty do ceny oferty.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 303367,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 303367,20 PLN
| 2023-03-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |