Dostawy artykułów spożywczych, pieczywa i wody mineralnej
Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00149246
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-03-24 07:54
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8732714039
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne produkty spożywczePrzetworzone owoce i warzywaPrzyprawy i przyprawy korzenneWody mineralnePieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie
Wykonawcy
5 przyznanych
MAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKAKalisz, PL
64 720,88 PLNMAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKAKalisz, PL
28 827,04 PLNMAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKAKalisz, PL
13 701,27 PLNMAŁGORZATA GRUSZCZYŃSKAKalisz, PL
26 774,01 PLNZAKŁAD PIEKARNICZY "STARÓWKA" A.KOBEL I A.KOBEL S.C.Tarnów, PL
64 720,88 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.