Budowa pochylni (podjazdów) dla osób z niepełnosprawnościami przed wejściem głównym do budynku Collegium Altum Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, przy ul. Powstańców Wielkopolskich 16
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00149917
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00149917/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-24 11:28
- Lokalizacja
- Poznań, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-88629827-a91a-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 7770005497
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00149917 z dnia 2023-03-24 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa pochylni (podjazdów) dla osób z niepełnosprawnościami przed wejściem głównym do budynku Collegium Altum Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, przy ul. Powstańców Wielkopolskich 16
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000001525
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Niepodległości 10
1.5.2.) Miejscowość: Poznań
1.5.3.) Kod pocztowy: 61-875
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań
1.5.7.) Numer telefonu: 618569279
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@ue.poznan.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ue.poznan.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/uep/proceedings1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa pochylni (podjazdów) dla osób z niepełnosprawnościami przed wejściem głównym do budynku Collegium Altum Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, przy ul. Powstańców Wielkopolskich 162.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-88629827-a91a-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00149917
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-24
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00034914/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Wybudowanie pochylni (podjazdu) dla osób z niepełnosprawnościami w budynku CA
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt „Dostosowanie budynków oraz oferty dydaktycznej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu do potrzeb studentów z niepełnosprawnością” o numerze POWR.03.05.00-00-A086/19 jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 20202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00089936
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP/003/23
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 220000 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest budowa pochylni (podjazdów) dla osób z niepełnosprawnościami przed wejściem głównym do budynku Collegium Altum Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu ul. Powstańców Wielkopolskich 16.
Zakres prac został określony w dokumentacji projektowej „POCHYLNIA (PODJAZD) DLA OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI W BUDYNKU COLLEGIUM ALTUM UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO POZNAŃ – UL. POWSTAŃCÓW WIELKOPOLSKICH 16’’
Dokumentacja ta wraz z przedmiarem i specyfikacjami technicznymi stanowią załącznik do niniejszej SWZ.
Prace remontowe polegać będą głównie na:
demontażu istniejących stojaków na rowery,
przeniesieniu istniejącej ławki i dwóch koszy na śmieci,
rozbiórce istniejącej nawierzchni w miejscach posadowienia konstrukcji podjazdu,
dostawie i montażu konstrukcji ciągów pochylni wraz z kratami pomostowymi i barierkami,
dostawie i montażu donic prefabrykowanych z betonu architektonicznego.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje również wykonanie prac pomocniczych tj:
zabezpieczenie terenu prowadzenia prac,
wywiezienie i utylizacja materiałów rozbiórkowych.
2. Na prowadzenie prac opisanych w dokumentacji projektowej uzyskano Pozwolenie MKZ nr 1238/2021 z dnia 22 grudnia 2021 roku na podejmowanie działań na obszarze zespołu urbanistyczno-architektonicznego wpisanego do rejestru zabytków. W związku z zapisami zawartymi w niniejszej decyzji wykonawca ma obowiązek:
- zawiadomienia inwestora o terminie rozpoczęcia i zakończenia prac na 7 dni przed podjęciem czynności tak aby inwestor zawiadomił MKZ o terminie rozpoczęcia i zakończenia prac na 3 dni przed podjęciem czynności,
- niezwłoczne zawiadomienie inwestora o zagrożeniach lub nowych okolicznościach ujawnionych w trakcie prowadzenia prac tak aby inwestor niezwłocznie zawiadomił MKZ o zagrożeniach lub nowych okolicznościach ujawnionych w trakcie prowadzenia prac,
- podjęcie innych działań, które zapobiegną uszkodzeniu lub zniszczeniu zabytków.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262210-6 - Fundamentowanie
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena oferty z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 499574,34 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 499574,34 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-03-24 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |