Opracowanie dokumentacji projektowych dla zadań: I: „Montaż urządzeń ułatwiających otwieranie ciężkich drzwi”, II: „Instalacja systemu powiadamiania dla osób niepełnosprawnych”

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00150011
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-03-24 11:53
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
7770005497
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne i dotyczące pomiarów budynkówUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi architektoniczne i podobne

Wykonawcy

2 przyznane

Pracownia Krzysztof GajewskiWarszawa, PL
33 210 PLN
Pracownia Krzysztof GajewskiWarszawa, PL
33 210 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.