Ochrona nieruchomości zabudowanych będący w Zasobie Własności Rolnej Skarbu Państwa Oddziału Terenowego KOWR w Szczecinie w 2023 roku
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00150671
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-03-24 14:42
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5272818355
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi ochroniarskie
Wykonawcy
4 przyznane
ELŻBIETA KULEWICZPustkowo Rewal, PL
24 354 PLNELŻBIETA KULEWICZPustkowo Rewal, PL
24 354 PLNELŻBIETA KULEWICZPustkowo Rewal, PL
24 354 PLNELŻBIETA KULEWICZPustkowo Rewal, PL
24 354 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.