Organizacja i prowadzenie specjalistycznych zajęć oraz terapii ramach programu kompleksowego wsparcia dla rodzin „Za życiem”
Poradnia Psychologiczno Pedagogiczna w Myslenicach
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00150937
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-03-25 23:22
- Lokalizacja
- Myślenice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 6811693477
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi społeczne
Wykonawcy
14 przyznanych
DOROTA PAMUŁAKraków, PL
12 600 PLNNEUROKINESIS REHABILITACJA MICHAŁ JANIAMyślenice, PL
12 905 PLNCENTRUM WSPIERANIA ROZWOJU DZIECKA "CREDKA" MARTA CEBULAMszana Dolna, PL
27 000 PLNAS Rehabilitacja Aleksandra SuderMyślenice, PL
20 700 PLNMaria Urbaniak,WIśniowa, PL
34 650 PLNMaria Urbaniak,WIśniowa, PL
27 900 PLNCENTRUM WSPIERANIA ROZWOJU DZIECKA "CREDKA" MARTA CEBULAMszana Dolna, PL
28 800 PLNGabinet neurologopedyczny Moja wyMOWA Marzena PiętkaMyślenice, PL
25 200 PLNMonika Nalepa Gabinet Diagnostyczno-Terapeutyczny,Mszana Dolna, PL
20 700 PLNKatarzyna DyrdkaŚwiątniki Górne, PL
4500 PLNDanuta HodurekDobczyce, PL
13 950 PLNKatarzyna LampaTrzemeśnia, PL
4050 PLNJulia TomaszewskaMyślenice, PL
13 500 PLNMaria Urbaniak,WIśniowa, PL
4050 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.