Stworzenie lokalnego centrum integracji w Lasocinie poprzez zakup obiektu budowlanego o konstrukcji modułowej

GMINA BROCHÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00055011
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00055011/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-22 10:59
Lokalizacja
Brochów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-aedd3c13-d8a6-4e0d-bcb6-71248e432a89
Identyfikator
8371692723
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Budynki modułowe i przenośne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00055011 z dnia 2025-01-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Stworzenie lokalnego centrum integracji w Lasocinie poprzez zakup obiektu budowlanego o konstrukcji modułowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BROCHÓW

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień Publicznych

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015891220

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 125

1.5.2.) Miejscowość: Brochów

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-088

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL926 - Żyrardowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@brochow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.brochow.bip.org.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-aedd3c13-d8a6-4e0d-bcb6-71248e432a89

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Stworzenie lokalnego centrum integracji w Lasocinie poprzez zakup obiektu budowlanego o konstrukcji modułowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aedd3c13-d8a6-4e0d-bcb6-71248e432a89

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00055011

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00038012/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Stworzenie lokalnego centrum integracji w Lasocinie poprzez zakup obiektu budowlanego o konstrukcji modułowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00426486

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Stworzenie lokalnego centrum integracji w Lasocinie poprzez zakup obiektu budowlanego o konstrukcji modułowej obejmujący:
- zakup i dostawę obiektu budowlanego o konstrukcji modułowej na działce budowlanej o numerze ewidencyjnym 110, obręb: 0016 Lasocin.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44211100-3 - Budynki modułowe i przenośne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W prowadzonym postepowaniu o udzielenie zamówienia została złożona 1 oferta. Cena oferty, której wartość postepowania
wynosi 318.570,00 zł brutto, co przekracza możliwości finansowe Zamawiającego, który zamierzał przeznaczyć na
sfinansowanie całego zamówienia kwotę brutto 200.000,00 zł. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty na realizacje
zamówienia do ceny oferty przedstawionej.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 318570,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 318570,00 PLN

2025-01-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy