Wykonanie, dostawa i montaż konstrukcji budowli z drewna klejonego warstwowo

Zakład Komunalny "Kleszczów" Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00151065
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00151065/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-03-27 08:36
Lokalizacja
Kleszczów, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-eeb4639b-9651-11ed-b4ea-f64d350121d2
Identyfikator
7691943770
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejMontaż instalacji piorunochronnej

Wykonawcy

1 przyznane

M5F SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStary Tomyśl, PL · lot 0
1 353 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00151065 z dnia 2023-03-27

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie, dostawa i montaż konstrukcji budowli z drewna klejonego warstwowo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Komunalny "Kleszczów" Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 592130741

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Główna 41

1.5.2.) Miejscowość: Kleszczów

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-410

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zkkleszczow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zkkleszczow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zkkleszczow.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie, dostawa i montaż konstrukcji budowli z drewna klejonego warstwowo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-eeb4639b-9651-11ed-b4ea-f64d350121d2

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00151065

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-27

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00038082

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PZP.2600.1.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie, dostawa i montaż konstrukcji budowli z drewna klejonego warstwowo, klasy GL24h. Parametry budowli:
a) Konstrukcja nośna – ramy z drewna klejonego przegubowo, połączone z fundamentami.
b) Więźba dachowa z drewna klejonego warstwowo o układzie płatwi opartych na ramach wykonanych z drewna klasy GL24h.
c) Dach wielospadowy, deskowanie pełne płytą OSB, pokrycie dachówką bitumiczną (gontem asfaltowym) o kształcie „łuska”.
d) Ściany szczytowe w formie żaluzji z desek drewnianych impregnowanych z systemową kształtką PCV mocowaną do pionowych słupów drewnianych.
e) Brama wjazdowa z drewna klejonego warstwowo GL24 impregnowanego.
W zakresie jest również wykonanie instalacji odgromowej.
2. Zamówienie będzie realizowane na podstawie Dokumentacji Projektowej, zgodnie ze Szczegółowymi Specyfikacjami Technicznymi. Dokumenty te stanowią integralną część SWZ oraz umowy.
3. Zamawiający nie wymaga odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej. Zamawiający dopuszcza jednak taką możliwość na wniosek Wykonawcy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1353000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1611060,11 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1353000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: M5F Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7882015058

7.3.3) Ulica: Wspólna 5F

7.3.4) Miejscowość: Stary Tomyśl

7.3.5) Kod pocztowy: 64-300

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-03-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1353000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2023-03-27 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane