Usługi transportowe dla PZD w Iławie 2025 r.
POWIAT IŁAWSKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W IŁAWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00055038
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00055038/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-22 11:06
- Lokalizacja
- Iława, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-15b71c6b-64de-46be-9e97-b780dc119f62
- Identyfikator
- 7441504874
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)Wynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcą
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00055038 z dnia 2025-01-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi transportowe dla PZD w Iławie 2025 r.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT IŁAWSKI - POWIATOWY ZARZĄD DRÓG W IŁAWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510854569
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 33A
1.5.2.) Miejscowość: Iława
1.5.3.) Kod pocztowy: 14-200
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: michal.bednarski@pzd.ilawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://powiat-ilawski.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/10457751.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługi transportowe dla PZD w Iławie 2025 r.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-15b71c6b-64de-46be-9e97-b780dc119f62
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00055038
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00015153/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Usługi transportowe
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00025777
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 260162,60 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Usługi transportowe na terenie OD Iława w 2025 r.Usługi samochodami samowyładowczymi (2 jednostki) o ładowności 5 ton, przewidywane zatrudnienie do 1100 godzin (łącznie dla dwóch samochodów). Samochody będą wykorzystane bezpośrednio przy wykonywaniu robót związanych z bieżącym utrzymaniem dróg powiatowych na terenie OD Iława.
Ciężarówki muszą posiadać skrzynię uchylne na boki (prawa, lewa strona oraz do tyłu).
Czas pracy samochodu liczony jest od rozpoczęcia do zakończenia wykonywania usługi, nie wliczając czasu dojazdu do miejsca wskazanego przez Kierownika Obwodu Drogowego w Iławie (miejsce podstawienia samochodu z kierowcą). Pojazdy biorące udział w wymienionych usługach muszą być wyposażone w czynne pomarańczowo pulsujące światła ostrzegawcze. Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia bezpiecznych warunków ruchu drogowego kołowego i pieszego oraz zachowania przepisów bhp w rejonie prowadzonych usług objętych zamówieniem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60181000-0 - Wynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcą
4.5.5.) Wartość części: 121951,22 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część zamówienia nr 2Usługi transportowe na terenie OD Susz w 2025 r.
Usługi samochodami samowyładowczymi (2 jednostki) o ładowności 18-25 ton przewidywane zatrudnienie do 1100 godzin (łącznie dla dwóch samochodów). Samochody będą wykorzystane bezpośrednio przy wykonywaniu robót związanych z bieżącym utrzymaniem dróg powiatowych na terenie OD Susz.
Ciężarówki muszą posiadać:
1) skrzynię uchylne na boki (prawa, lewa strona oraz do tyłu);
2) hydroburty;
Czas pracy samochodu liczony jest od rozpoczęcia do zakończenia wykonywania usługi, nie wliczając czasu dojazdu do miejsca wskazanego przez Kierownika Obwodu Drogowego w Suszu (miejsce podstawienia samochodu z kierowcą). Pojazdy biorące udział w wymienionych usługach muszą być wyposażone w czynne pomarańczowo pulsujące światła ostrzegawcze. Wykonawca zobowiązany jest do zapewnienia bezpiecznych warunków ruchu drogowego kołowego i pieszego oraz zachowania przepisów bhp w rejonie prowadzonych usług objętych zamówieniem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
60181000-0 - Wynajem samochodów ciężarowych wraz z kierowcą
4.5.5.) Wartość części: 138211,38 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej i jedynej oferty to 170478,00 zł brutto, a Zamawiający na sfinansowanie zamierzał przeznaczyć 150000,00 zł brutto
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta wykonawcy podlega odrzuceniu ze względu na błąd w obliczeniu ceny
| 2025-01-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |