Zakup wraz z dostawą materiału zarybieniowego narybek wiosenny karpia K1
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Gospodarstwo Rybackie Niemodlin
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00151209
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-03-27 09:29
- Lokalizacja
- Niemodlin, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7540005447
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty hodowli, łowiectwa i rybołówstwa
Wykonawcy
5 przyznanych
GOSPODARSTWO RYBACKIE 'MAZANÓW' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMazanów, PL
83 000 PLNGOSPODARSTWO RYBACKIE 'MAZANÓW' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMazanów, PL
83 000 PLNGOSPODARSTWO RYBACKIE 'MAZANÓW' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMazanów, PL
83 000 PLNGOSPODARSTWO RYBACKIE 'MAZANÓW' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMazanów, PL
83 000 PLNGOSPODARSTWO RYBACKIE 'MAZANÓW' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMazanów, PL
83 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.