Sukcesywne dostawy oleju opałowego lekkiego do kotłowni olejowej na potrzeby Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Polanowie na 2025 rok
MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W POLANOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00055118
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00055118/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2025-01-22 11:15
- Lokalizacja
- Polanów, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d5e96f94-51c6-4909-aded-bffbb0f23b07
- Identyfikator
- 4990483866
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energiiPaliwaRopa naftowa i destylatyOleje opałowe
Wykonawcy
1 przyznane
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNE 'ROLMASZ' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSłupsk, PL · lot 0
163 639,2 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00055118 z dnia 2025-01-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywne dostawy oleju opałowego lekkiego do kotłowni olejowej na potrzeby Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Polanowie na 2025 rok
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY W POLANOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 320070010
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Janusza Korczaka 4
1.5.2.) Miejscowość: Polanów
1.5.3.) Kod pocztowy: 76-010
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL426 - Koszaliński
1.5.7.) Numer telefonu: /94/318 82 12
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: mow@powiat.koszalin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mow.polanow.ibip.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/cuwkoszalin1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Sukcesywne dostawy oleju opałowego lekkiego do kotłowni olejowej na potrzeby Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Polanowie na 2025 rok2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d5e96f94-51c6-4909-aded-bffbb0f23b07
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00055118
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00005783/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 SUKCESYWNE DOSTAWY OLEJU OPAŁOWEGO LEKKIEGO DO KOTŁOWNI OLEJOWEJ NA POTRZEBY MŁODZIEŻOWEGO OŚRODKA WYCHOWAWCZEGO W POLANOWIE NA 2025 ROK
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00006404
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP.26.01.2025.JJ
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 151186,88 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Sukcesywne dostawy oleju opałowego lekkiego do kotłowni olejowej na potrzeby Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Polanowie
4.5.3.) Główny kod CPV: 09000000-3 - Produkty naftowe, paliwo, energia elektryczna i inne źródła energii
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
09100000-0 - Paliwa
09130000-9 - Ropa naftowa i destylaty
09135000-4 - Oleje opałowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 163639,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 168264 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 163639 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNE ROLMASZ spółka z o. o
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8390202418
7.3.3) Ulica: UL. GRUNWALDZKA 1
7.3.4) Miejscowość: SŁUPSK
7.3.5) Kod pocztowy: 76-200
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-01-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 163639,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2025-12-31| 2025-01-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |