Dostawa materiałów zużywalnych kompatybilnych z generatorem do termolezji typu COSMAN G4 i typu NEUROTHERM NT 500 dla potrzeb SP ZOZ w Mońkach.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mońkach

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00151897
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2023-03-27 12:29
Lokalizacja
Mońki, podlaskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5461193353
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Materiały medyczne

Wykonawcy

17 przyznanych

Pajunk Medical Produkte GmbH Pajunkstrasse 2, 78187BADENIA WIRTEMBERGIA, DE
3960 PLN
Pajunk Medical Produkte GmbH Pajunkstrasse 2, 78187BADENIA WIRTEMBERGIA, DE
3960 PLN
Pajunk Medical Produkte GmbH Pajunkstrasse 2, 78187BADENIA WIRTEMBERGIA, DE
1980 PLN
IMC IMPOMED CENTRUM SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
8467,2 PLN
Pajunk Medical Produkte GmbH Pajunkstrasse 2, 78187BADENIA WIRTEMBERGIA, DE
7920 PLN
IMC IMPOMED CENTRUM SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
16 934,4 PLN
Pajunk Medical Produkte GmbH Pajunkstrasse 2, 78187BADENIA WIRTEMBERGIA, DE
29 160 PLN
IMC IMPOMED CENTRUM SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
4752 PLN
IMC IMPOMED CENTRUM SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
4332,6 PLN
IMC IMPOMED CENTRUM SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
9504 PLN
IMC IMPOMED CENTRUM SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
9504 PLN
IMC IMPOMED CENTRUM SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
9504 PLN
IMC IMPOMED CENTRUM SPÓŁKA AKCYJNAWarszawa, PL
28 512 PLN
WOLFMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKraków, PL
60 264 PLN
WOLFMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKraków, PL
60 264 PLN
Pajunk Medical Produkte GmbH Pajunkstrasse 2, 78187BADENIA WIRTEMBERGIA, DE
3780 PLN
Pajunk Medical Produkte GmbH Pajunkstrasse 2, 78187BADENIA WIRTEMBERGIA, DE
13 365 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.