II Postępowanie. Budowa infrastruktury wodociągowej w miejscowości Karlików w gminie Bukowsko.
Gmina Bukowsko
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00152914
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00152914/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-28 08:11
- Lokalizacja
- Bukowsko, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cfc8e45d-be6f-11ed-b311-9aae6ad31be8
- Identyfikator
- 6871785579
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00152914 z dnia 2023-03-28 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
II Postępowanie. Budowa infrastruktury wodociągowej w miejscowości Karlików w gminie Bukowsko.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bukowsko
1.3.) Oddział zamawiającego: Bukowsko 290
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440732
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bukowsko 290
1.5.2.) Miejscowość: Bukowsko
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-505
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 134674015
1.5.8.) Numer faksu: 134674466
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@bukowsko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bukowsko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bukowsko.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
II Postępowanie. Budowa infrastruktury wodociągowej w miejscowości Karlików w gminie Bukowsko.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cfc8e45d-be6f-11ed-b311-9aae6ad31be8
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00152914
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-28
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00052226/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Budowa infrastruktury wodociagowej w Karlikowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00128428
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IK.271.6.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w ramach zadania pn. „Budowa infrastruktury wodociągowej w miejscowości Karlików w gminie Bukowsko”.
Roboty obejmują budowę i przebudowę przyłączy i sieci wodociągowej wraz ze zbiornikiem wyrównawczym, budowę progu, wlotu żelbetowego, komory czerpalnej i budowę budynku stacji uzdatniania wody.
Przebudowa ujęcia wody, sieci wodociągowej, budowa stacji uzdatniania wody dla osiedla mieszkaniowego w Karlikowie obejmuje:
- przebudowę ujęcia wody na potoku Płonka,
- umocnienie dna i skarp potoku Płonka,
- budowę stacji uzdatniania wody wraz infrastrukturą techniczną,
- budowę infrastruktury na terenie stacji uzdatniania wody,
- budowę ogrodzeń terenu ujęcia i stacji uzdatniania wody,
- budowę zjazdu i placu wewnętrznego na terenie stacji uzdatniania wody
- budowę drogi dojazdowej do zbiornika retencyjnego
- remont i uzbrojenie komory ujęcia wody
- wykonanie makroniwelacji terenu stacji uzdatniania wody.
Budowa i przebudowa sieci wodociągowej wraz ze zbiornikiem wyrównawczym w m. Karlików obejmuje:
- przebudowę i budowę sieci wodociągowej rozdzielczej wraz z istniejącymi przyłączami
w miejscowości Karlików,
- budowę zbiornika retencyjnego naziemnego wraz z uzbrojeniem i infrastrukturą towarzyszącą
- zabezpieczenie skrzyżowań wodociągu z uzbrojeniem podziemnym ,
- zabezpieczenie skrzyżowań wodociągu z drogami i ciekami wodnymi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Złożona w postępowaniu oferta znacznie przewyższała środki jakie zamawiaczy zamierza przeznaczyć na realizacje zadania.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 3060731,71 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2023-03-28 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |