ZAKUP WRAZ Z DOSTAWĄ FABRYCZNIE NOWEGO CIĄGNIKA KOMUNALNEGO WRAZ Z OSPRZĘTEM

GMINA RANIŻÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00055531
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00055531/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2025-01-22 12:03
Lokalizacja
Raniżów, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-71025a67-1239-47ca-8e0b-4defbd4e6adf
Identyfikator
8141665007
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

CiągnikiPrzyczepy lub naczepy samozaładowcze i wyładowcze do celów rolniczychPługi odśnieżające lemieszoweAkcesoria do ciągników

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00055531 z dnia 2025-01-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
ZAKUP WRAZ Z DOSTAWĄ FABRYCZNIE NOWEGO CIĄGNIKA KOMUNALNEGO WRAZ Z OSPRZĘTEM

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RANIŻÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690581689

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 6

1.5.2.) Miejscowość: Raniżów

1.5.3.) Kod pocztowy: 36-130

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.bober@ranizow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.ranizow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ranizow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

ZAKUP WRAZ Z DOSTAWĄ FABRYCZNIE NOWEGO CIĄGNIKA KOMUNALNEGO WRAZ Z OSPRZĘTEM

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-71025a67-1239-47ca-8e0b-4defbd4e6adf

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00055531

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00681632

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.30.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Zakup wraz z dostawą fabrycznie nowego wyprodukowanego nie wcześniej niż w 2023 roku ciągnika komunalnego wraz z: pługiem, posypywarką soli, przyczepką oraz z zamiatarką. Ciągnik powinien być produkowany seryjnie (a nie przygotowana jedynie dla potrzeb tego postępowania).
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia przedstawia załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 16700000-2 - Ciągniki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

16500000-0 - Przyczepy lub naczepy samozaładowcze i wyładowcze do celów rolniczych

43313100-1 - Pługi odśnieżające lemieszowe

34390000-7 - Akcesoria do ciągników

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty
2025-01-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy