Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych na terenie Miasta Szczecinek w 2023 roku
MIASTO SZCZECINEK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00155099
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00155099/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-29 09:49
- Lokalizacja
- Szczecinek, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d17fdfa0-b1c7-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 6730010209
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00155099 z dnia 2023-03-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych na terenie Miasta Szczecinek
w 2023 roku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO SZCZECINEK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920890
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Wolności 13
1.5.2.) Miejscowość: Szczecinek
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-400
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@um.szczecinek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szczecinek.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d17fdfa0-b1c7-11ed-9236-36fed59ea7dd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych na terenie Miasta Szczecinekw 2023 roku
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d17fdfa0-b1c7-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00155099
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00005447/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych na terenie miasta Szczecinek w 2023 r.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: K.271.4.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Na podstawie specyfikacji warunków zamówienia oraz złożonej w postępowaniu oferty Wykonawcy Zamawiający zleca, a Wykonawca przyjmuje do wykonania, zgodnie ze złożoną ofertą na „Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych na terenie Miasta Szczecinek w 2023 r.”, zgodnie ze specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót oraz zasadami
bezpieczeństwa dla korzystających z drogi, obowiązującymi przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej i sztuki budowlanej, następujący zakres robót, który będzie mógł samoistnie spełniać funkcję techniczną w zakresie:
1.1. wykonania remontu cząstkowego ulic o nawierzchni asfaltowej masą bitumiczną„na gorąco” z recyklera w ilości ok. 700 m2 w tym o gr. > 4 cm ok. 200 m2, polegający na:
- obcięciu krawędzi uszkodzenia na głębokość najgłębszego uszkodzenia umożliwiającą wyrównanie jego dna, nadając uszkodzeniu kształt prostej figury geometrycznej o pionowych ściankach,
- usunięciu (wykucie lub wyfrezowanie) uszkodzonych fragmentów nawierzchni,
- usunięciu wody, doprowadzając uszkodzone miejsce do stanu powietrzno-suchego,
- dokładnym oczyszczeniu dna i krawędzi uszkodzonego miejsca z luźnych ziaren grysu, żwiru, piasku i pyłu,
- spryskaniu dna i boków naprawianego miejsca szybkorozpadową kationową emulsją asfaltową w ilości 0,5 l/m2 (boki można obkleić samoprzylepną taśmą kauczukowo-asfaltową),
- rozłożeniu, przetworzonej w recyklerze, mieszanki mineralno-asfaltowej złożonej z odpowiednio przygotowanego materiału odzyskanego z nawierzchni bitumicznej oraz dodatku nowych materiałów: kruszywa, wypełniacza i asfaltu, a w razie potrzeby środka odnawiającego, przy pomocy łopat i listwowych ściągaczek oraz listew profilowych,
- dokładnym zagęszczeniu wbudowanego materiału walcem lub zagęszczarką płytową,
- uprzątnięciu remontowanego miejsca z rumoszu oraz innych nieczystości;
1.2 wykonania remontu cząstkowego ulic o nawierzchni asfaltowej masą bitumiczną „na gorąco” z otaczarki w ilości ok. 120 m2 w tym o grubości > 4 cm ok. 40 m2 (2 x 1 cm na 100 m2) polegający na:
- obcięciu krawędzi uszkodzenia na głębokość najgłębszego uszkodzenia umożliwiającą wyrównanie jego dna, nadając uszkodzeniu kształt prostej figury geometrycznej o pionowych ściankach,
- usunięciu (wykucie lub wyfrezowanie) uszkodzonych fragmentów nawierzchni
- usunięciu wody, doprowadzając uszkodzone miejsce do stanu powietrzno-suchego,
- dokładnym oczyszczeniu dna i krawędzi uszkodzonego miejsca z luźnych ziaren grysu, żwiru, piasku i pyłu,
- spryskaniu dna i boków naprawianego miejsca szybkorozpadową kationowa emulsją asfaltową w ilości 0,5 l/m2 (boki można obkleić samoprzylepną taśmą kauczukowo-asfaltową),
- rozłożeniu mieszanki mineralno-asfaltowej przy pomocy łopat i listwowych ściągaczek oraz listew profilowych,
- dokładnym zagęszczeniu wbudowanego materiału walcem lub zagęszczarką płytową,
- uprzątnięciu remontowanego miejsca z niewykorzystanego rumoszu oraz innych nieczystości;
1.3 wykonania remontu cząstkowego ulic o nawierzchni asfaltowej grysami „na sucho” w ilości ok. 80 m2 w tym o grubości > 1,5 cm, ok. 20 m2, polegający na :
- obcięciu krawędzi wyboju nawierzchni na głębokość najgłębszego uszkodzenia umożliwiającą wyrównanie jego dna, nadając regularne kształty o pionowych ściankach,
- usunięciu (wykucie lub wyfrezowanie) uszkodzonych fragmentów nawierzchni,
- usunięciu wody, doprowadzając uszkodzone miejsce do stanu powietrzno-suchego,
- dokładnym oczyszczeniu dna i krawędzi uszkodzonego miejsca z luźnych ziaren grysu, żwiru, piasku i pyłu,
- spryskaniu krawędzi oraz dna wyboju emulsją asfaltową lub gorącym asfaltem,
- wypełnieniu mieszanką grysowo emulsyjną wykonaną na miejscu (odpowiedni sprzęt) z nadmiarem 10-15%,
- dokładnym zagęszczeniem wbudowanego materiału walcem lub zagęszczarką płytową,
- uprzątnięciu remontowanego miejsca z rumoszu oraz innych nieczystości.
2. Szczegółowy zakres robót określają specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 120200,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 226300,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 226300,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Drobud Paweł Kołwzan
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 321069078
7.3.3) Ulica: Narutowicza 5a/3
7.3.4) Miejscowość: Szczecinek
7.3.5) Kod pocztowy: 78-400
7.3.6.) Województwo: zachodniopomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-03-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 226300,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-01-31| 2023-03-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |