Przebudowa i remont dróg gminnych i wewnętrznych na terenie Gminy Bałtów
Gmina Bałtów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00155168
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00155168/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-29 10:05
- Lokalizacja
- Bałtów, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1f8e4c75-a2d0-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 6612176986
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00155168 z dnia 2023-03-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa i remont dróg gminnych i wewnętrznych na terenie Gminy Bałtów
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bałtów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009946
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Bałtów 32
1.5.2.) Miejscowość: Bałtów
1.5.3.) Kod pocztowy: 27-423
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gminabaltow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminabaltow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1f8e4c75-a2d0-11ed-9236-36fed59ea7dd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa i remont dróg gminnych i wewnętrznych na terenie Gminy Bałtów2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f8e4c75-a2d0-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00155168
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00011640/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Remont drogi gminnej nr 306025T Wycinka przez wieś o długości 910m
1.1.7 Remont drogi gminnej nr 306022T Rudka Bałtowska przez wieś o długości 594m.
1.1.8 Remont drogi wewnętrznej Wólka Pętkowska przy OSP o dł. 636m.
1.1.9 Remont drogi gminnej nr 306017T Bałtów-Zarzecze o długości 716m.
1.1.10 Przebudowa drogi gminnej nr 306033T Okół "Niziny" o długości 472m.
1.1.11 Przebudowa drogi gminnej nr 306013T Maksymilianów do łąk o długości 290m.
1.1.12 Przebudowa drogi gminnej nr 306008T Okół-Zapusta, odcinek o dł. 411m oraz 999m.
1.1.13 Przebudowa drogi gminnej nr 306019T Gorzelnia o długosci 152m.
1.1.14 Przebudowa drogi gminnej nr 306007T Antoniów o długości 398m.
1.1.15 Przebudowa drogi gminnej nr 306016T Bałtów-Sienno o długości 3263m.
1.1.16 Remont drogi wewnętrznej Pętkowice Kolonia-cmentarz, dz. nr 914, dł.134m.
1.1.17 Przebudowa drogi wewnętrznej Rudka Bałtowska, dz.nr 121, dł. 110m.
1.1.22 Przebudowa drogi wewnętrznej Okół do rzeki Kamienna, dz.nr 3449, dł. 68m.
1.1.23 Przebudowa drogi wewnętrznej Lemierze-Ulów, dz.nr 1132/2, dł. 451m.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00076943
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 5129328,18 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest przebudowa i remont dróg gminnych i wewnętrznych na terenie Gminy Bałtów w ramach ,, Programu Rządowego Polski Ład : Fundusz Inwestycji Strategicznych
W ramach zamówienia, Wykonawca zobowiązany będzie do wykonania robót budowlanych
obejmujących:
a) Remont drogi gminnej Wycinka przez wieś 306025T dł. 910m
b) Remont drogi gminnej Rudka Bałtowska przez wieś 306002T dł. 594m
c) Remont drogi gminnej Bałtów-Zarzecze 306017T dł. 716m
d) Przebudowa drogi gminnej Okół za mostem ,,Okół Niziny” 306033T dł. 472m
e) Przebudowa drogi gminnej Maksymilianów do łąk 306013T dł. 290m
f) Przebudowa drogi gminnej Okół -Zapusta 306008T odcinek o dł. 411m oraz 999 m
g) Przebudowa drogi gminnej Gorzelnia 306019T dł. 152m
h) Przebudowa drogi gminnej Antoniów 306007T dł. 398m
i) Przebudowa drogi gminnej Bałtów-Sienno 306016T dł. 3263m
j) Remont drogi wewnętrznej Wólka Pętkowska przy OSP dł. 636m
k) Remont drogi wewnętrznej Pętkowice Kolonia Cmentarz dz.914 dł. 134m
l) Przebudowa drogi wewnętrznej Rudka Bałtowska działka 121. dł. 110m
m) Przebudowa drogi wewnętrznej Okół do rzeki Kamienna działka 3449 dł. 68m
n) Przebudowa drogi wewnętrznej Lemierze Ulów dz.1132/2 dł. 451m
4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 4153457,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6069800,75 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 4153457,80 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o. o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6610004933
7.3.4) Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski
7.3.5) Kod pocztowy: 27-400
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2023-03-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 4153457,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 13 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2023-03-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |