„Wykonanie doświetlenia przejść dla pieszych na drogach powiatowych nr 4125W i 4126W : 1. na skrzyżowaniu ul. Szkolnej z ul. Akacjową i ul. Górki, 2. na skrzyżowaniu ul. Akacjowej z ul. Jakubowicza,
Powiat Warszawski Zachodni, Zarząd Dróg Powiatowych w Ożarowie Mazowieckim
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00155421
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00155421/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-29 11:13
- Lokalizacja
- Ożarów Mazowiecki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1cf1d35d-bb3e-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
- Identyfikator
- 5272185341
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00155421 z dnia 2023-03-29 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wykonanie doświetlenia przejść dla pieszych na drogach powiatowych nr 4125W i 4126W :
1. na skrzyżowaniu ul. Szkolnej z ul. Akacjową i ul. Górki,
2. na skrzyżowaniu ul. Akacjowej z ul. Jakubowicza,
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Warszawski Zachodni, Zarząd Dróg Powiatowych w Ożarowie Mazowieckim
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 014900974
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Poznańska 300
1.5.2.) Miejscowość: Ożarów Mazowiecki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-850
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.7.) Numer telefonu: 22 722 13 80
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@zd.pwz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp.pwz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1cf1d35d-bb3e-11ed-b8d9-2a18c1f2976f1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie drogami powiatowymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Wykonanie doświetlenia przejść dla pieszych na drogach powiatowych nr 4125W i 4126W :1. na skrzyżowaniu ul. Szkolnej z ul. Akacjową i ul. Górki,
2. na skrzyżowaniu ul. Akacjowej z ul. Jakubowicza,
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1cf1d35d-bb3e-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00155421
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-29
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00078815/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Wykonanie doświetlenia 2 przejść dla pieszych na ul. Akacjowej w m. Koczargi Stare i na ul. Szkolnej w m. Koczargi Nowe w pasie drogi powiatowej nr 4125W oraz doświetlenia 3 przejść dla pieszych...
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00131274
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-3/2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Wykonanie doświetlenia przejść dla pieszych na drogach powiatowych nr 4125W i 4126W w lokalizacjach:
1. na skrzyżowaniu ul. Szkolnej z ul. Akacjową i ul. Górki w m. Koczargi Nowe Koczargi Stare, gm. Stare Babice,
2. na skrzyżowaniu ul. Akacjowej z ul. Jakubowicza w m. Lipków, gm. Stare Babice
wraz z wykonaniem niezbędnych robót drogowych.
1) Branża drogowa:
1) Roboty rozbiórkowe i przygotowawcze: odtworzenie trasy i punktów wysokościowych, rozebranie nawierzchni z kostki betonowej, rozebranie chodników, zdjęcie warstwy humusu, wysepek przystankowych i przejść dla pieszych z płyt betonowych roboty rozbiórkowe, wykonanie korytowania pod projektowane konstrukcje nawierzchni, utylizacja materiałów z rozbiórki, demontaż znaków drogowych.
2) Obrzeża: Rowki pod krawężniki i ławy krawężnikowe o wymiarach 20x20 cm, rowki pod krawężniki i ławy krawężnikowe o wymiarach 30x30 cm, ława pod krawężniki betonowa z oporem - beton C12/15, obrzeża betonowe o wymiarach 30x8 cm na podsypce cementowo-piaskowej z wypełnieniem spoin zaprawą cementową, krawężniki betonowe wtopione o wymiarach 15x30 cm na podsypce cementowo-piaskowej.
3) Chodnik: Nawierzchnia chodnika z kostki brukowej betonowej typu Holland koloru szarego/czerwonego (do uzgodnienia z Zamawiającym) grubości 8 cm na podsypce cementowo – piaskowej. Nawierzchnia z płyt ostrzegawczych 30x30x8 koloru żółtego z wypustkami.
4) Wdrożenie czasowej organizacji ruchu na czas realizacji robót budowlanych.
5) Wdrożenie stałej organizacji ruchu.
2) Branża elektryczna:
a) Wytyczenie trasy.
b) Kopanie koparkami podsiębiernymi rowów dla kabli.
c) Nasypanie warstwy piasku na dnie rowu kablowego.
d) Układanie rur ochronnych z PCW.
e) Układanie kabli wielożyłowych w rurach pustakach lub kanałach zamkniętych.
f) Wykonanie przewiertu sterowanego śr.110mm.
g) Ręczne zasypywanie rowów dla kabli.
h) Zarobienie na sucho końca kabla 5-żyłowego o przekroju żył do 50 mm2 na napięcie do 1 kV o izolacji i powłoce z tworzyw sztucznych- uśredniono Końcówka kablowa rurkowa miedz.16mm2.
i) Montaż i stawianie słupów oświetleniowych wraz z fundamentem prefabrykowanym.
j) Zabezpieczenie podziemnej części słupów.
k) Montaż tabliczek bezpiecznikowych.
l) Wciąganie przewodów z udziałem podnośnika samochodowego w słup lub rury osłonowe.
m) Montaż opraw oświetleniowych.
n) Mechaniczne pogrążanie uziomów pionowych prętowych.
o) Montaż uziomów lub przewodów uziemiających.
p) Dostosowanie istniejącej szafy oświetleniowej.
q) Podłączenie i uruchomienie wykonanej instalacji oświetleniowej.
r) Dokonanie badań i pomiarów wykonanej instalacji.
2. Zgodnie z art. 68 ust. 3 ustawy o elektromobilności i paliwach alternatywnych (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 1083 z późn. zm.) wykonawca wykona zamówienie przy udziale minimum 10 % pojazdów elektrycznych i/lub pojazdów napędzanych gazem ziemnym. Jako pojazd należy rozumieć pojazd samochodowy w rozumieniu art. 2 pkt 33 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono ofert.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2023-03-29 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |