OCZYSZCZANIE TERENÓW KOMUNALNYCH MIASTA LĘBORKA PODZIELONEGO NA 6 SEKTORÓW W OKRESIE 01.04.2023 r. – 31.12.2023 r.
Gmina Miasto Lębork
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00155601
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-03-29 11:53
- Lokalizacja
- Lębork, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8411622090
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane
Wykonawcy
6 przyznanych
WŁADYSŁAW BARZOWSKIRunowo 10, PL
81 000 PLN"ELWOZ ECO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSierakowice, PL
77 850 PLNŁUKASZ GNIEDZIEJKOLębork, PL
94 500 PLNŁUKASZ GNIEDZIEJKOLębork, PL
77 850 PLNŁUKASZ GNIEDZIEJKOLębork, PL
54 900 PLNŁUKASZ GNIEDZIEJKOLębork, PL
63 900 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.