Roboty związane z odmulaniem i profilowaniem skarp rowów, ścinką zawyżonych poboczy oraz uzupełnieniem wybitych poboczy w ciągu dróg wojewódzkich z podziałem na zadania w latach 2023-2025

Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2023/BZP 00156067
Numer ogłoszenia
2023/BZP 00156067/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2023-03-29 13:35
Lokalizacja
Wrocław, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-35648195-ae96-11ed-b8d9-2a18c1f2976f
Identyfikator
8971590801
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konserwacji dróg

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2023/BZP 00156067 z dnia 2023-03-29

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty związane z odmulaniem i profilowaniem skarp rowów, ścinką zawyżonych poboczy oraz uzupełnieniem wybitych poboczy w ciągu dróg wojewódzkich z podziałem na zadania w latach 2023-2025

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001255179

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Krakowska 28

1.5.2.) Miejscowość: Wrocław

1.5.3.) Kod pocztowy: 50-425

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@dsdik.wroc.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dsdik.wroc.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://dsdik-wroc.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarząd drogowy

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty związane z odmulaniem i profilowaniem skarp rowów, ścinką zawyżonych poboczy oraz uzupełnieniem wybitych poboczy w ciągu dróg wojewódzkich z podziałem na zadania w latach 2023-2025

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-35648195-ae96-11ed-b8d9-2a18c1f2976f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00156067

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-29

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00099646

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NI.2720.13.2023

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 1 – OD CZADRÓW. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

4.5.5.) Wartość części: 587632,50 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 2 – OD TYLICE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

4.5.5.) Wartość części: 431914,50 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 3 – OD CHOCIANÓW I. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

4.5.5.) Wartość części: 1215486,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 4 – OD CHOCIANÓW II. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

4.5.5.) Wartość części: 3064360,50 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 5 – OD GÓRA . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

4.5.5.) Wartość części: 154980 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 6 – OD RUDNA . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

4.5.5.) Wartość części: 1373418,00 PLN

Część 7

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 7 – OD LĄDEK ZDRÓJ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

4.5.5.) Wartość części: 720288,00 PLN

Część 8

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 8 – OD OLSZYNIEC. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

4.5.5.) Wartość części: 430069,50 PLN

Część 9

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 9 – OD ŚCINAWKA. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

4.5.5.) Wartość części: 787999,50 PLN

Część 10

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 10 – OD CIESZYCE. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

4.5.5.) Wartość części: 1055340,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W związku z odmową podpisania porozumień z jednostkami samorządu terytorialnego w sprawie powierzenia utrzymania dróg wojewódzkich od maja br. do kwietnia 2026 r. zachodzi potrzeba istotnej zmiany zakresu zamówienia publicznego związanego z odmulaniem i profilowaniem rowów. Zmiana dotyczy ilości oraz zakresu robót niezbędnych do wykonania. Otwarcie ofert nastąpiło w dniu 13.03.2023 r. Zmiana zakresu zamówienia na tym etapie postępowania jest niemożliwa.

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W związku z odmową podpisania porozumień z jednostkami samorządu terytorialnego w sprawie powierzenia utrzymania dróg wojewódzkich od maja br. do kwietnia 2026 r. zachodzi potrzeba istotnej zmiany zakresu zamówienia publicznego związanego z odmulaniem i profilowaniem rowów. Zmiana dotyczy ilości oraz zakresu robót niezbędnych do wykonania. Otwarcie ofert nastąpiło w dniu 13.03.2023 r. Zmiana zakresu zamówienia na tym etapie postępowania jest niemożliwa.

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W związku z odmową podpisania porozumień z jednostkami samorządu terytorialnego w sprawie powierzenia utrzymania dróg wojewódzkich od maja br. do kwietnia 2026 r. zachodzi potrzeba istotnej zmiany zakresu zamówienia publicznego związanego z odmulaniem i profilowaniem rowów. Zmiana dotyczy ilości oraz zakresu robót niezbędnych do wykonania. Otwarcie ofert nastąpiło w dniu 13.03.2023 r. Zmiana zakresu zamówienia na tym etapie postępowania jest niemożliwa.

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W związku z odmową podpisania porozumień z jednostkami samorządu terytorialnego w sprawie powierzenia utrzymania dróg wojewódzkich od maja br. do kwietnia 2026 r. zachodzi potrzeba istotnej zmiany zakresu zamówienia publicznego związanego z odmulaniem i profilowaniem rowów. Zmiana dotyczy ilości oraz zakresu robót niezbędnych do wykonania. Otwarcie ofert nastąpiło w dniu 13.03.2023 r. Zmiana zakresu zamówienia na tym etapie postępowania jest niemożliwa.

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W związku z odmową podpisania porozumień z jednostkami samorządu terytorialnego w sprawie powierzenia utrzymania dróg wojewódzkich od maja br. do kwietnia 2026 r. zachodzi potrzeba istotnej zmiany zakresu zamówienia publicznego związanego z odmulaniem i profilowaniem rowów. Zmiana dotyczy ilości oraz zakresu robót niezbędnych do wykonania. Otwarcie ofert nastąpiło w dniu 13.03.2023 r. Zmiana zakresu zamówienia na tym etapie postępowania jest niemożliwa.

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W związku z odmową podpisania porozumień z jednostkami samorządu terytorialnego w sprawie powierzenia utrzymania dróg wojewódzkich od maja br. do kwietnia 2026 r. zachodzi potrzeba istotnej zmiany zakresu zamówienia publicznego związanego z odmulaniem i profilowaniem rowów. Zmiana dotyczy ilości oraz zakresu robót niezbędnych do wykonania. Otwarcie ofert nastąpiło w dniu 13.03.2023 r. Zmiana zakresu zamówienia na tym etapie postępowania jest niemożliwa.

Część 7

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W związku z odmową podpisania porozumień z jednostkami samorządu terytorialnego w sprawie powierzenia utrzymania dróg wojewódzkich od maja br. do kwietnia 2026 r. zachodzi potrzeba istotnej zmiany zakresu zamówienia publicznego związanego z odmulaniem i profilowaniem rowów. Zmiana dotyczy ilości oraz zakresu robót niezbędnych do wykonania. Otwarcie ofert nastąpiło w dniu 13.03.2023 r. Zmiana zakresu zamówienia na tym etapie postępowania jest niemożliwa.

Część 8

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W związku z odmową podpisania porozumień z jednostkami samorządu terytorialnego w sprawie powierzenia utrzymania dróg wojewódzkich od maja br. do kwietnia 2026 r. zachodzi potrzeba istotnej zmiany zakresu zamówienia publicznego związanego z odmulaniem i profilowaniem rowów. Zmiana dotyczy ilości oraz zakresu robót niezbędnych do wykonania. Otwarcie ofert nastąpiło w dniu 13.03.2023 r. Zmiana zakresu zamówienia na tym etapie postępowania jest niemożliwa.

Część 9

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W związku z odmową podpisania porozumień z jednostkami samorządu terytorialnego w sprawie powierzenia utrzymania dróg wojewódzkich od maja br. do kwietnia 2026 r. zachodzi potrzeba istotnej zmiany zakresu zamówienia publicznego związanego z odmulaniem i profilowaniem rowów. Zmiana dotyczy ilości oraz zakresu robót niezbędnych do wykonania. Otwarcie ofert nastąpiło w dniu 13.03.2023 r. Zmiana zakresu zamówienia na tym etapie postępowania jest niemożliwa.

Część 10

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W związku z odmową podpisania porozumień z jednostkami samorządu terytorialnego w sprawie powierzenia utrzymania dróg wojewódzkich od maja br. do kwietnia 2026 r. zachodzi potrzeba istotnej zmiany zakresu zamówienia publicznego związanego z odmulaniem i profilowaniem rowów. Zmiana dotyczy ilości oraz zakresu robót niezbędnych do wykonania. Otwarcie ofert nastąpiło w dniu 13.03.2023 r. Zmiana zakresu zamówienia na tym etapie postępowania jest niemożliwa.

2023-03-29 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane