Naprawa płyt gumowych przy huśtawkach na placu zabaw przy ul. Grucy, średniej Warowni na ul. Orkana oraz zamontowanie krzesełka w karuzeli krzyżowej na placu zabaw przy os. Słonecznym w Jarosławiu.
GMINA MIEJSKA JAROSŁAW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2025/BZP 00055818
- Numer ogłoszenia
- 2025/BZP 00055818/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2025-01-22 12:38
- Lokalizacja
- Jarosław, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0125db3b-a5af-4bc7-a0cc-3e8a934f3114
- Identyfikator
- 7922031550
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2025/BZP 00055818 z dnia 2025-01-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Naprawa płyt gumowych przy huśtawkach na placu zabaw przy ul. Grucy, średniej Warowni na ul. Orkana oraz zamontowanie krzesełka w karuzeli krzyżowej na placu zabaw przy os. Słonecznym w Jarosławiu.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIEJSKA JAROSŁAW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900520
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Jarosław
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-500
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@um.jaroslaw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.miastojaroslaw.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Naprawa płyt gumowych przy huśtawkach na placu zabaw przy ul. Grucy, średniej Warowni na ul. Orkana oraz zamontowanie krzesełka w karuzeli krzyżowej na placu zabaw przy os. Słonecznym w Jarosławiu.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0125db3b-a5af-4bc7-a0cc-3e8a934f3114
2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00055818
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00442667
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Zgodnie z § 7 ust 1, pkt 10 ustawy o samorządzie gminnym utrzymywanie kultury fizycznej i turystyki, w tym terenów rekreacyjnych i urządzeń sportowych należy do zadań własnych gminy. W ostatnich latach czynności związane z utrzymaniem placów zabaw na zlecenie Gminy wypełniało dla większości takich terenów JPK Sp z o.o., które w zakresie swojej działalności wyszczególnione ma czynności związane z usuwaniem uszkodzeń, które powstały na urządzeniach zabawowych zaliczanych do obiektów małej architektury. Celem utworzenia spółki było wykonywanie tego typu usług na zlecenie wyłącznie GMJ. Spółki założycielskie należą do GMJ. Oznacza to, że:
- Zamawiający pośrednio sprawuje nad tą osobą prawną kontrolę polegającą na dominującym wpływie na cele strategiczne oraz istotne decyzje dotyczące zarządzania sprawami tej o osoby prawnej,
- w kontrolowanej osobie prawnej nie ma bezpośredniego udziału kapitału prywatnego,
- 100% działalności spółki dotyczy wykonywania zadań powierzonych jej przez GMJ.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.12.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 3350,59 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Naprawa płyt gumowych przy huśtawkach na placu zabaw przy ul. Grucy, naprawa płyt gumowych przy 2 huśtawkach i średniej Warowni na placu zabaw przy ul. Orkana oraz zamontowanie krzesełka w karuzeli krzyżowej na placu zabaw os. Słoneczne w Jarosławiu - zgodnie z kosztorysem ofertowym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50870000-4 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji wyposażenia placów zabaw
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Jarosławskie Przedsiębiorstwo Komunalne sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 792-229-72-13
7.3.4) Miejscowość: Jarosław
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-21
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3500,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni
| 2025-01-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |