Świadczenie usług przewozowych w gminnej komunikacji publicznego transportu zbiorowego dla Gminy Ozimek

GMINA OZIMEK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00055837
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00055837/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2025-01-22 12:40
Lokalizacja
Ozimek, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bbb0f5aa-76e5-4d77-89d4-3d0e160e586f
Identyfikator
9910325175
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi w zakresie transportu drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

GTVBUS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWalce, PL · lot 0
391 354,42 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00055837 z dnia 2025-01-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług przewozowych w gminnej komunikacji publicznego transportu zbiorowego dla Gminy Ozimek

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OZIMEK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531413202

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. ks. Jana Dzierżona 4B

1.5.2.) Miejscowość: Ozimek

1.5.3.) Kod pocztowy: 46-040

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ugim.ozimek.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ozimek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-bbb0f5aa-76e5-4d77-89d4-3d0e160e586f

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług przewozowych w gminnej komunikacji publicznego transportu zbiorowego dla Gminy Ozimek

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bbb0f5aa-76e5-4d77-89d4-3d0e160e586f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00055837

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-01-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00044979/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.5 Świadczenie usług przewozowych w gminnej komunikacji publicznego transportu zbiorowego dla Gminy Ozimek

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00630581

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZZP.271.17.2024.AK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 417384,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest „Świadczenie usługi przewozowych w gminnej komunikacji publicznego transportu zbiorowego dla Gminy Ozimek”.
2. Umowa zostaje zawarta na czas określony. Termin realizacji umowy: 6 miesięcy - od dnia podpisania umowy jednak nie wcześniej niż od 1.01.2025 oraz nie dłużej niż do dnia 30.06.2025r.
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia obejmuje świadczenie usług w zakresie regularnego przewozu osób na następujących liniach wchodzących w skład sieci komunikacyjnej, dla której organizatorem jest Gmina Ozimek:
a) Nr 1 trasa: Ozimek- Ozimek przez Grodziec, Chobie, Mnichus
b) Nr 1k trasa: Ozimek - Ozimek przez Grodziec, Chobie, Mnichus + Szkoła SP3
c) Nr 2 Ozimek - Ozimek przez Krasiejów, Krzyżowa Dolina,
d) Nr 2k trasa: Ozimek - Ozimek przez Krasiejów, Krzyżowa Dolina+ Szkoła SP3
e) Nr 3k trasa: Ozimek - Ozimek przez Schodnia, Pustków Szczedrzyk + Szkoła SP3
f) Nr 4 trasa: Ozimek - Ozimek przez Antoniów, Jedlice, Biestrzynnik, Dylaki
g) Nr 4k trasa: Ozimek - Ozimek przez Antoniów, Jedlice, Biestrzynnik, Dylaki + Szkoła SP3
4. Usługi świadczone będą na terenie gminy Ozimek, w dni robocze.
5. Szacowana ilość wozokilometrów do wykonania w okresie trwania umowy to ok. 68 299,20 wozokilometrów (wskazana ilość nie obejmuje wjazdów i zjazdów z linii) w tym:
a) Nr 1 trasa: Ozimek- Ozimek przez Grodziec, Chobie, Mnichus – 6 770,40 - wozokilometrów
b) Nr 1k trasa: Ozimek - Ozimek przez Grodziec, Chobie, Mnichus + Szkoła SP3 - 10 676,40 - wozokilometrów
c) Nr 2 Ozimek - Ozimek przez Krasiejów, Krzyżowa Dolina, – 2 393,20 wozokilometrów
d) Nr 2k trasa: Ozimek - Ozimek przez Krasiejów, Krzyżowa Dolina + Szkoła SP3 – 11 383,20 wozokilometrów
e) Nr 3k trasa: Ozimek - Ozimek przez Schodnia, Pustków Szczedrzyk + Szkoła SP3 – 15 971,20 wozokilometrów
f) Nr 4 trasa: Ozimek - Ozimek przez Antoniów, Jedlice, Biestrzynnik, Dylaki – 3 050,40 wozokilometrów
g) Nr 4k trasa: Ozimek - Ozimek przez Antoniów, Jedlice, Biestrzynnik, Dylaki + Szkoła SP3 – 18 054,40 wozokilometrów
6. Poglądowy przebieg linii komunikacyjnych zawiera schemat linii stanowiący załącznik do Szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia
7. Obsługa linii odbywać się będzie według rozkładów jazdy dla 7 linii od 1 – 4k, które stanowią załącznik do niniejszego szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia. Załączony rozkład jazdy ma charakter orientacyjny to znaczy, że jego ostateczny kształt może ulec nieznacznym zmianom

4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 391354,42 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 408429,22 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 391354,42 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GTVBUS Polska sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9910517733

7.3.3) Ulica: Opolska 23A

7.3.4) Miejscowość: Walce

7.3.5) Kod pocztowy: 47-344

7.3.6.) Województwo: opolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-12-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 391354,42 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące

2025-01-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi