Wykonywanie usług przeglądów technicznych, konserwacji serwisowych sprzętu i aparatury medycznej
SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony w Częstochowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00156812
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2023-03-30 08:19
- Lokalizacja
- Częstochowa, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9491763544
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi w zakresie napraw i konserwacji urządzeń medycznych i precyzyjnychUsługi w zakresie napraw i konserwacji pomp, zaworów, zaworów odcinających, pojemników metalowych i maszyn
Wykonawcy
31 przyznanych
ZBIGNIEW HOFMANPodbiel, PL
5745,6 PLNPARAMEDICA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL
2851,2 PLNJACEK ŻARCZYŃSKIChróścina, PL
293,76 PLNJACEK ŻARCZYŃSKIChróścina, PL
293,76 PLNELEKTROMECHANIKA SPRZĘTU MEDYCZNEGO "DAW-MED" SP.C.Olkusz, PL
2052 PLNAESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
2629,8 PLNARJOHUNTLEIGH POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKomorniki, PL
1534,33 PLNANMEDIQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWola Mrokowska, PL
1296 PLNANMEDIQ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWola Mrokowska, PL
9504 PLNVIRIDIAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
15 238,8 PLNCIRRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
7321,32 PLNGE MEDICAL SYSTEMS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
2505,6 PLN'PHILIPS POLSKA' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa
702 PLNDIAGNOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
22 375,44 PLNPROFIMEDICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAMysłowice, PL
2430 PLNPROFIMEDICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAMysłowice, PL
8910 PLNPROFIMEDICAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAMysłowice, PL
1620 PLNCIRRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
7344 PLNDIAGNOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
32 948,66 PLNDIAGNOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
14 168,52 PLNDIAGNOS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
22 520,16 PLNEMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAOpacz Kolonia, PL
2008,8 PLNALTHEA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMikołów, PL
864 PLNTIMKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
4860 PLNJACEK ŻARCZYŃSKIChróścina, PL
1468,8 PLNAESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
6018,84 PLNELEKTROMECHANIKA SPRZĘTU MEDYCZNEGO "DAW-MED" SP.C.Olkusz, PL
2268 PLNWOJCIECH PEPŁOŃSKISicienko, PL
8235 PLNPIOTR NIEWIADOMYKRAKÓW, PL
20 304 PLN'VARIMED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW, PL
1890 PLNUNITECHNIKA SPÓŁKA AKCYJNAPoznań, PL
4060,8 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.