Remont cząstkowy nawierzchni asfaltowych dróg powiatowych mieszankami mineralno-asfaltowymi na gorąco w roku 2023 z podziałem na 2 części
Powiatowy Zarząd Dróg w Kole
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2023/BZP 00157074
- Numer ogłoszenia
- 2023/BZP 00157074/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2023-03-30 09:46
- Lokalizacja
- Koło, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-34ad3e07-b66e-11ed-9236-36fed59ea7dd
- Identyfikator
- 6661772234
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie naprawy dróg
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2023/BZP 00157074 z dnia 2023-03-30 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont cząstkowy nawierzchni asfaltowych dróg powiatowych mieszankami mineralno-asfaltowymi na gorąco w roku 2023 z podziałem na 2 części
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowy Zarząd Dróg w Kole
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311022989
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Toruńska 200
1.5.2.) Miejscowość: Koło
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-600
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dt@pzdkolo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: pzdkolo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-34ad3e07-b66e-11ed-9236-36fed59ea7dd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont cząstkowy nawierzchni asfaltowych dróg powiatowych mieszankami mineralno-asfaltowymi na gorąco w roku 2023 z podziałem na 2 części2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-34ad3e07-b66e-11ed-9236-36fed59ea7dd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00157074
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2023-03-30
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2023/BZP 00045014/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont cząstkowy nawierzchni asfaltowych dróg powiatowych mieszankami mineralno-asfaltowymi na gorąco w roku 2023 z podziałem na 2 części
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2023/BZP 00111152
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PZD.TPBN.5.2023
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 324845,80 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ I - ulice powiatowe miasta Koła, drogi pozamiejskie na terenie gminy Koło, Kościelec, Babiak, Osiek Mały Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych asfaltowych, mieszankami mineralno ̶ asfaltowymi st. II z ręcznym obcinaniem krawędzi i smarowanie emulsją kationową o powierzchni 0 ̶ 10 m² - 910 m²,
Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych asfaltowych, mieszankami mineralno ̶ asfaltowymi st. II z ręcznym obcinaniem krawędzi i smarowanie emulsją kationową o powierzchni powyżej 10 m² - 120 m²,
Wyrównanie nawierzchni mieszankami mineralno ̶ asfaltowymi st. II z rozściełacza o powierzchni wyrównania powyżej 500 m² ze spryskaniem emulsją kationową 0,5kg/m² po oczyszczeniu nawierzchni - 100 ton,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 240183,85 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZEŚĆ II - ulice powiatowe miejskie : Kłodawa, Przedecz, Dąbie, drogi pozamiejskie na terenie gminy Kłodawa, Przedecz, Dąbie, Grzegorzew , Chodów, Olszówka Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych asfaltowych, mieszankami mineralno ̶ asfaltowymi st. II z ręcznym obcinaniem krawędzi i smarowanie emulsją kationową o powierzchni 0 ̶ 10 m² - 590 m²,
Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych asfaltowych, mieszankami mineralno ̶ asfaltowymi st. II z ręcznym obcinaniem krawędzi i smarowanie emulsją kationową o powierzchni powyżej 10 m² - 305 m²
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.5.) Wartość części: 159376,49 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie została złożona żadna oferta
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Nie została złożona żadna oferta
| 2023-03-30 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |